SKOLA 2024 - Izdevniecība “Dienas Grāmata” piedāvās jaunāko latviešu un tulkoto dokumentālo un daiļliteratūru BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izdevniecība “Dienas Grāmata” piedāvās jaunāko latviešu un tulkoto dokumentālo un daiļliteratūruIzdevniecība “Dienas Grāmata” izstādes “Skola 2024” apmeklētājiem piedāvās jaunāko latviešu un tulkoto dokumentālo un daiļliteratūru, tostarp Ingas Žoludes, Reiņa Pētersona grāmatu “Raksti!”, autoru kolektīva “Rakstniecības laboratorija”, Nika Keiva “Un ēzelis ieraudzīja eņģeļi”, kā arī Nora Ikstena “Ulubeles pasakas”.

Turklāt, piektdien, 23.februārī no plkst 16.30 līdz 17.00 visi grāmatu mīļotāji ir aicināti būt klāt prozaiķes Ingas Žoludes prezentācijā ““Raksti!” — rakstīšanas rokasgrāmata ikvienam”, kas notiks uz Atvērtās skatuves.

Inga Žolude, Reinis Pētersons “RAKSTI!”

“Kurš gan kādreiz nav sapņojis kļūt par rakstnieku, uzrakstīt biezu un aizraujošu piedzīvojumu romānu, vislabāk par kuģojumu apkārt zemeslodei vai pāri galaktikai! Lielie ceļojumi sākas ar tāliem mērķiem, bet tuvināšanās tiem sākas ar vienu soli, kam seko nākamais un nākamais, un nākamais... un deviņi tūkstoši deviņsimt deviņdesmit piektais solis... simt tūkstošais solis... Šī grāmata soli pa solim vedīs Tevi pretī stāstam, kuru izveidosi pats!”
Inga Žolude, Reinis Pētersons

Autoru kolektīvs “RAKSTNIECĪBAS LABORATORIJA”

“Pazīstamākie mūziķi ik pa laikam vienojas kopīgā dziesmā, radot hitu, kas piesaista publikas uzmanību. Rakstnieki uz ko tādu vēl nebija sadūšojušies, bet, ticiet man, bija vērts gaidīt un sagaidīt. Piecpadsmit neatkārtojamas balsis tagad savijušās pārliecinošā kopkorī, apliecinādamas: rakstīt ir laime, bez rakstīšanas nav dzīves.”
Gundega Blumberga

Niks Keivs “UN ĒZELIS IERAUDZĪJA EŅĢEĻI”
“Šajā Nika Keiva romānā ir viss, kas plūst no viņa agrīnajiem skaņdarbiem — purvaino Amerikas dienvidu gotiskās ainavas, krāšņa valoda, trauksmains ritms un nebeidzami iekšējo dēmonu ganāmpulki, kas skrubinās pa varoņu dvēselēm kā pa atskaņojušās ģitāras stīgām. Pirms, pēc un arī lasīšanas laikā noteikti jānoklausās Nika Keiva, Mika Hārvija un Eda Kleitona-Džounsa 1998. gada albums ar tādu pašu nosaukumu — “And the Ass Saw the Angel”.”
Svens Kuzmins

Nora Ikstena “ULUBELES PASAKAS”

“Mana omīte par Ulubeli sauca savu mīļo Ikšķili. Šīs pasakas ir veltījums manām bērnības vietām, kur joprojām ir manas mājas. Un īstenībā tās jau nav nekādas pasakas — visu var redzēt, sajust, iztēloties vēl šodien — Kābeļkalnu, Mūrkrogu, veco Elkšņu skolu, Kuges māju, Kaparāmurus.
Un debesis virs Ulubeles joprojām ir zilas.
Un, tāpat kā toreiz, arī tagad te noteikti var atrast Romeo un Jūliju, Burtlici, Artisti, Skrīveri un citus. Viss notiek. Kā dzīvē un kā pasakā.”
Nora Ikstena

https://www.facebook.com/dienas.gramata