SKOLA 2024 - Izvēlies drosmīgu profesiju un studē Valsts policijas koledžā! BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izvēlies drosmīgu profesiju un studē Valsts policijas koledžā!


Nāc un uzzini, kā kļūt par policistu un cik ilgi jāmācās, lai veiksmīgi uzsāktu savu karjeru Valsts policijā! Valsts policijas koledža pastāstīs, kā sagatavoties iestājpārbaudījumiem, kā notiek mācības Valsts policijas koledžā, kā arī iepazīstinās ar kolēģiem no Valsts policijas, kuri pastāstīs par saviem ikdienas darba pienākumiem un to, kādas karjeras iespējas piedāvā dienests.

Izstādē “Skola 2024” varēsi iejusties policista lomā, uzdot interesējošos jautājumus Valsts policijas amatpersonām, izpētīt policijas ekipējumu, tehniskos līdzekļus, mobilo iecirkni un citus dienesta transportlīdzekļus. Rādīsim uzbrukuma atvairīšanas un aizsardzības taktikas paņēmienus, stāstīsim par kadetu dzīvi un visu par mācību procesu.

Kāpēc izvēlēties Valsts policijas koledžu?
Valsts policijas koledža ir vienīgā izglītības iestāde Latvijā, kas sagatavo un izglīto topošos policistus. Mācības par valsts budžeta līdzekļiem, atalgojums mācību laikā, mācības tiek ieskaitītas izdienas laikā, garantēts darbs, sociālās garantijas un apmaksāti veselības aprūpes pakalpojumi, plašas karjeras iespējas, kā arī iespēja bez maksas turpināt profesionālās augstākās izglītības studijas Iekšējās drošības akadēmijā!
Ja vēlies veidot savu karjeru Valsts policijā, tu esi uz pareizā ceļa!

Kādas ir pieejamās programmas?

Valsts policijas koledžas arodizglītības programma “Policijas darbs” – var apgūt pēc vidusskolas beigšanas
• Mācību ilgums: pilna laika klātiene 10 mēneši
• Bezmaksas mācības

Īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programma “Policijas darbs”, ko Valsts policijas koledža īsteno Iekšējās drošības akadēmijas ietvaros – var apgūt pēc vidusskolas beigšanas
• Studiju ilgums: pilna laika klātiene 2,5 gadi
• Bezmaksas studijas

Valsts policijas koledžas profesionālās pilnveides izglītības programmas „Policijas darba pamati Valsts policijas amatpersonām” – var apgūt persona ar augstāko izglītību
• Studiju ilgums: pilna laika klātiene 3 mēneši
• Bezmaksas studijas

Seko līdzi Valsts policijas koledžas jaunumiem:
• Facebook: www.facebook.com/vpkoledza
• Instagram: www.instagram.com/valsts_policijas_koledza
• Valsts policijas koledžas mājaslapa: www.policijas.koledza.gov.lv un www.policists.lv