SKOLA 2024 - “Nāc studēt un apgūsti pieprasītu profesiju!” aicina Rīgas Aeronavigācijas institūts BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

“Nāc studēt un apgūsti pieprasītu profesiju!” aicina Rīgas Aeronavigācijas institūts


Rīgas Aeronavigācijas institūts (RAI) izstādes “Skola 2024” apmeklētājus aicina apciemot savu stendu (505) un tikties ar RAI pārstāvjiem un studentiem – līderiem, kuri pastāstīs gan vispārēju informāciju par studiju iespējām, gan dalīsies personīgajā pieredzē.


RAI visas studiju programmas ir profesionāli orientētas un sniedz iespēju iegūt vērtīgu augstāko izglītību. Studiju laikā studenti paralēli augstākajai izglītībai saņem profesionālos licences, kas dod iespēju nekavējoties sākt strādāt. Absolvents – ar profesionālām licencēm, augstākās izglītības diplomu, kvalifikāciju ir pieprasīts darba tirgū un viņam ir lielas konkurences priekšrocības salīdzinājumā ar citiem kandidātiem.


Tāpat ir iespēja turpināt studijas maģistrantūras programmās, kur studiju laikā studentiem ir iespēja piedalīties zinātniskos pētījumos un projektu īstenošanā RAI Zinātniskās Pētniecības Centrā.


Ja tevi interesē gaisa satiksmes dispečera, aviācijas mehāniķa, pilota, loģistikas speciālista vai ar transporta uzņēmējdarbību saistītas profesijas, kā arī profesijas elektronikas apkalpošanas jomā apmeklē Rīgas Aeronavigācijas institūta stendu.

 
Papildus RAI piedāvā iepazīties ar studiju vidi un uzņemšanas nosacījumiem Atvērto durvju dienu pasākumos, kas notiks. 2.03., 6.04., 11.05. un 8.06.2024.

Mežkalna iela 9, Rīga, Latvija, LV-1058
http://www.rai.lv/
+37167629207 +371 29571158
https://m.facebook.com/RigaAeronauticalInstitute
https://www.instagram.com/rai_latvia