SKOLA 2024 - Iepazīsti ārsta palīga profesiju un darbu brigādē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā! BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Iepazīsti ārsta palīga profesiju un darbu brigādē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā!


Katru dienu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi steidz palīgā cilvēkiem, kuru veselībai un dzīvībai draud briesmas. Un tas nav tikai darbs – tā ir misijas apziņa – glāb un saglabāt cilvēku dzīvības ikdienas un ārkārtas situācijās. Jā, darbs operatīvajā režīmā prasa ne tikai disciplīnu un motivāciju, bet arī kaisli un degsmi pret to, ko dari.


Izstādē “Skola 2024” iedvesmosim Tevi un dalīsimies ar mūsu unikālo darba specifiku un pieredzi! Tev būt iespēja iepazīties ar mūsu operatīvo transporta līdzekli, kurā ikdienas palīdzam pacientiem viskritiskākajās situācijās, kā arī uzzināsi vairāk par dažādo aprīkojumu cilvēku dzīvību glābšanai. Tāpat noskaidrosi, kā saņemam izsaukumus, kāpēc mašīnā ir planšete un dators, kā mēs nokļūstam pie pacientiem un daudzas citas atbildes uz Taviem jautājumiem. Varēsi arī veikt atdzīvināšanas pasākumus uz manekena, lai izprastu, kā labāk palīdzēt nelaimē nonākušam cilvēkam, sniedzot viņam pirmo neatliekamo palīdzību.


Ja nākotnē vēlēsies strādāt tieši pie mums, izstādē uzzināsi, kur un cik ilgi jāmācās un par ko Tev ir jāpadomā jau šobrīd, lai pēc pāris gadiem varētu pievienoties mūsu lieliskajai komandai! Mūsu stendā satiksi brigādes mediķus, kuri vēl studē medicīnas koledžā un jau strādā pie mums un kolēģus, kuri studijas jau beiguši – no viņiem vairāk uzzināsi par darba iespējām NMPD gan studiju laikā, gan pēc tām.

 
Ceram, ka šīs izstādes laikā, tāpat kā ikvienam no mums, arī Tavās acīs iemirgosies “zilās gaismiņas”! Nāc ciemos, uzzini daudz jauna un smelies iedvesmu!


NMPD sociālie tīkli:
www.instagram.com/nmpdienests
www.facebook.com/NMPdienests
www.twitter.com/NMPdienests