SKOLA 2024 - Smelies iedvesmu jauniešu forumā "Rosināta'24"! BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Smelies iedvesmu jauniešu forumā "Rosināta'24"!


23. februārī izstādē "Skola 2024" Ķīpsalā norisināsies sestais studentu rīkotais neformālais un izglītojošais jauniešu forums "ROSINĀTAVA’24", kurā 9.-12. klašu skolēniem būs iespēja gūt iedvesmu, zināšanas un motivāciju, klausoties Latvijā atpazīstamas personības – rosinātājus. Forumu varēs apmeklēt bez maksas ar izstādes "Skola 2024" ieejas biļeti.

Pasākums norisināsies 23. februārī no plkst. 10.00 līdz 18.00, tādējādi dodot skolēniem iespēju apmeklēt pasākumu paralēli izstādei Skola 2024, kur skolēni varēs uzzināt par izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs un ir cieši sasaistīta arī ar šī gada "ROSINĀTAVA’24"izvirzīto tēmu “Nākotne ir tagad”.

Pagājušajā gadā "ROSINĀTAVA’23" norisinājās Ogres novada kultūras centrā, pulcējot aptuveni 400 vidusskolēnu. Konferencē “Par draugiem un asarām, par smiekliem un vasarām” Latvijā atpazīstamas personas – Toms Grēviņš, Ulla Zirne, Jānis Pētersons, Lota Ulmane u.c. aktualizēja sabiedrībā svarīgas tēmas, iedvesmojot ar savu pieredzi, kā arī piedaloties diskusijās. Pasākuma noslēgumā dalībniekiem bija iespēja izdejoties Silent Disco.

Bet kas gaidāms forumā "ROSINĀTAVA’24"? Par foruma dalībniekiem – rosinātājiem, programmu un reģistrāciju informācija sekos jau pavisam drīz.

Vairāk informācija par pasākumu: http://rosinatava.lv

Par ROSINĀTAVA īsumā
ROSINĀTAVA ir ikgadējs studentu rīkots neformāls bezmaksas jauniešu forums vidusskolēniem, kurā sabiedrībā pazīstamas un iedvesmojošas personības dalās ar savu pieredzi, lai uzrunātu, motivētu un iedrošinātu jauniešus. Pasākuma mērķis ir nebaidīties no sabiedrības viedokļa, domāt ārpus rāmjiem, motivēt skolēnus pilnveidoties un izglītot par sabiedrībā aktuālām tēmām.

https://www.facebook.com/rosinatava/
https://www.instagram.com/rosinatava/
https://www.tiktok.com/@rosinaatava