SKOLA 2024 - “Latvijas-Vācijas profesionālās izglītības centrs” aicina iegūt profesiju pēc pamatizglītības BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

“Latvijas-Vācijas profesionālās izglītības centrs” aicina iegūt profesiju pēc pamatizglītības


Profesionālās izglītības iestāde “Latvijas-Vācijas profesionālās izglītības centrs” izstādes “Skola 2024” apmeklētājus iepazīstinās ar profesionālās kvalifikācijas izglītības programmām, kurās var iegūt pieprasītas profesijas pēc 9. klases un 12. klases. Tāpat interesentiem būs iespēja izjautāt visu par iespēju Latvijā apgūt elektrotehniķa profesiju darbam Vācijas uzņēmumā “Robologic Group” GmbH.

Profesionālās izglītības iestāde “Latvijas-Vācijas profesionālās izglītības centrs” uzņem izglītojamos ar vispārējo pamatizglītību (pēc 9.klases) mācībām trešā profesionālās kvalifikācijas līmeņa izglītības programmās:
­ Elektronikas montētājs (mācību ilgums 1,5 gadi);
­ Noliktavas darbinieks (mācību ilgums 1,5 gadi);
­ Apsargs (mācību ilgums 1 gads)

Iegūtā kvalifikācija ļaus ne tikai iegūt darbu pēc mācību pabeigšanas, bet arī palīdzēs saprast, vai nākotnē velēsieties strādāt izvēlētajā nozarē. Tas nākotnē noteiks, vai jūs turpināsiet studijas izvēlētajā profesijā vai mainīsiet to.

Savukārt iegūtā Apsarga kvalifikācija ļaus strādāt apsardzē jau 18 gadu vecumā, pat ja jūs vēl mācīsieties vidusskolā vai jau iestāsieties augstskolā pēc vidusskolas beigšanas.

Paaugstiniet savu konkurētspēju
Profesionālās izglītības iestāde “Latvijas-Vācijas profesionālās izglītības centrs” piedāvā apgūt pieprasītas specialitātes (pēc 12.klases). Mācību ilgums 2 gadi:
­ Datorsistēmu tehniķis;
­ Elektrotehniķis;
­ Elektronikas tehniķis;
­ Programmēšanas tehniķis;
­ Loģistikas darbinieks;
­ Grāmatvedis

Pirmo reizi Latvijā!
2023. gadā mēs vienojāmies ar Vācijas uzņēmumu “Robologic Group” GmbH par elektrotehniķu sagatavošanu šim uzņēmumam (kuri spēs lietot rūpnīcu elektroiekārtu programmējamās loģiskās iekārtas un veikt rūpnīcu elektroiekārtu elektromontāžas un ekspluatācijas darbus).

“Robologic Group” GmbH ir “Tesla” partneris Vācijā. Izglītojamais apmaksā profesijas un vācu valodas apguvi mūsu izglītības iestādē un ROBOLOGIC atgriezīs mācību maksu pēc studiju un trīs mēnešu pārbaudes laika pabeigšanas.

Mācies Latvijā un strādā Vācijā

Studiju ilgums Latvijā ir aptuveni divi gadi. Šajā laikā Jūs apgūsiet profesiju un vācu valodu. Pēc apmācību pabeigšanas un eksāmena nokārtošanas absolventam tiks piešķirta kvalifikācija un izsniegta kvalifikācijas apliecība. Iegūtā kvalifikācija ļauj mūsu absolventiem strādāt gan Latvijā, gan Vācijā.
Pēc mācību pabeigšanas izglītojamam jāiziet kvalifikācijas prakse un jānokārto kvalifikācijas eksāmens. Prakses vietu nodrošinās topošais darba devējs. Prakse notiks uzņēmumā Vācijā uzreiz.

Mēs esam vienīgā mācību iestāde Latvijā, kas saviem absolventiem nodrošina darbu Vācijā. Latvijas-Vācijas profesionālās izglītības centrs piedalās Vācijas valsts programmā „Integrācija, paaugstinot kvalifikāciju”, kuras mērķis ir piesaistīt kvalificētus darbiniekus no ārvalstīm.


Tālr.: 29107155
Mājaslapa: https://lvpic.lv/
Facebook: www.facebook.com/lvpic.lv