SKOLA 2023 - Rīgas Ekonomikas augstskola aicina studēt akreditētā bakalaura studiju programmā "Ekonomika un uzņēmējdarbība" BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Rīgas Ekonomikas augstskola aicina studēt akreditētā bakalaura studiju programmā "Ekonomika un uzņēmējdarbība"


Rīgas Ekonomikas augstskola – Stockholm School of Economics in Riga (SSE Riga) piedāvā jauniešiem studēt akreditētā bakalaura studiju programmā "Ekonomika un uzņēmējdarbība".

Bakalaura programma tiek nodrošināta angļu valodā trīs intensīvos studiju gados. Katru gadu bakalaura studijās uzņemam 130 studentus no Baltijas un citām valstīm. Studiju pēdējā gadā ir iespējams specializēties ekonomikā, finansēs, uzņēmējdarbībā vai tirdzniecībā. Lielākā daļa studentu arī izmanto iespēju piedalīties Erasmus apmaiņas programmā.

Pieteikties studijām iespējams līdz 2023. gada 9.maijam, aizpildot reģistrācijas anketu tiešsaistē. Reģistrēšanās un atlases process ir bezmaksas ikvienam interesentam.


Iestāšanās prasības: SSE Riga iestājeksāmeni matemātikā, angļu valodā un loģikā, ka arī centralizēto eksāmenu rezultāti matemātikā un angļu valodā (šie rezultāti pievienojami pēc iestājpārbaudījumu izturēšanas vasaras laikā).

Augstskola piedāvā dažāda veida finansiālo atbalstu studentiem. Pirmā kursa studentiem ir iespēja saņemt SSE Riga absolventu stipendiju, kas sedz pirmā studiju gada studiju maksu pilnā vai daļējā apmērā, otrajā un trešajā kursā stipendijas saņem akadēmiski spējīgākie studenti. Studentiem ir pieejams arī valsts galvotais studiju kredīts un SSE Riga galvots studiju kredīts ar izdevīgiem nosacījumiem. Studentiem bez maksas ir pieejamas dažādas sporta nodarbības.

Vairāk par studijām un uzņemšanas prasībām: www.sseriga.edu/education/bachelor