SKOLA 2023 - Izstāde “Skola 2023” studētgribētājus gaidīs martā! BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstāde “Skola 2023” studētgribētājus gaidīs martā!


No 3. līdz 5. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 28. reizi notiks starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2023”, kas jauniešiem palīdzēs izvēlēties, ar kādu nozari saistīt savu nākotni un kur apgūt jaunas zinības, bet pieaugušajiem – par iespēju apgūt jaunas prasmes un citu profesiju.


Trīs izstādes dienās Ķīpsalā valsts un privāto augstskolu pārstāvji iepazīstinās ar uzņemšanas noteikumiem, jaunajām studiju programmām, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, kā arī ārpusstudiju aktivitātēm. Jaunieši un vecāki varēs satikt un iztaujāt daudzu izglītības iestāžu mācībspēkus un iegūt atsauksmes no pašiem studentiem.

Profesionālās izglītības kompetences centri, koledžas, tehnikumi un profesionālās vidusskolas jauniešus iepazīstinās ar dažādām profesiju apguves iespējām un piedāvās iespēju iejusties dažādās profesijās.

Izstādē varēs atrast arī dažādus kursus un seminārus pieaugušajiem, kā arī valodu nometnes bērniem. Savukārt tie, kas plāno mācīties ārzemēs, izstādē varēs konsultēties par izglītības iespējām ārvalstīs.

Līdzās izstādes ekspozīcijai Ķīpsalā darbosies arī “uzvediba.lv” meistardarbnīcas, būs “Datorium” tehnoloģiju skatuve un Atvērtā skatuve.

Vēl var pieteikties!
Ja arī jūsu izglītības iestāde vai nozares uzņēmums vēlas piedalīties izstādē “Skola 2023”, lūdzam sazināties ar projekta vadītāju Sanitu Blomnieci (tālr.: 67065053; e-pasts: sanita.blomniece@bt1.lv ). Atgādinām, ka pieteikties izstādei var līdz 3. februārim! Pasteidzies, jo brīvu vietu skaits ekspozīcijas laukumiem strauji sarūk!

Vienlaikus ar izstādi „Skola 2023” Ķīpsalā notiks “Latvijas Grāmatu izstāde 2023”, kas piedāvās tikties ar iemīļotiem rakstniekiem un iepazīties ar izdevniecību jaunumiem. Izstādi var apmeklēt bez maksas ar “Skolas 2023” ieejas biļeti.

Izstādi “Skola” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet līdzi jaunumiem arī sociālajos tīklos:
www.facebook.com/izstade.skola
www.instagram.com/izstade_skola

Norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga

Darba laiks:
3.–4. marts 10.00–18.00
5. marts 10.00–17.00

Biļetes:
Skolēnu grupas biļetes* (10+) – 3 EUR
Biļetes iepriekšpārdošanā internetā – 4 EUR
Biļešu cena izstādes laikā – 5 EUR
Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas
Autostāvvieta – 3 EUR
Stāvvieta autobusam – 10,00 EUR

*Lai iegādātos grupas biļetes, līdz 24. februārim uz e-pastu: janis.dansons@bt1.lv ir jānosūta uz mācību iestādes veidlapas noformēts grupas saraksts, kurā norādīts skolēnu, skolotāju skaits un rekvizīti. Ja izstādes laikā vēlaties iegādāties grupas biļetes, tad kasē ir jāiesniedz uz mācību iestādes veidlapas noformēts grupas saraksts. Grupas pavadošajam pedagogam izstādes “Skola 2023” apmeklējums ir bez maksas! Tālrunis informācijai: 26511158


Vienlaikus ar izstādi „Skola 2023” Ķīpsalā notiks “Latvijas Grāmatu izstāde 2023”, kas piedāvās  tikties ar iemīļotiem rakstniekiem, baudīt autoru lasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos un iepazīties ar izdevniecību jaunumiem. Izstādi var apmeklēt bez maksas ar “Skolas 2023” ieejas biļeti.