SKOLA 2022 - Rēzekne Tehnoloģiju akadēmija – Austrumlatvijas vadošais tehnoloģiju centrs!

Rēzekne Tehnoloģiju akadēmija – Austrumlatvijas vadošais tehnoloģiju centrs!


No 11. līdz 13. martam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) piedalīsies lielākajā izglītības izstādē Latvijā “Skola 2022”, kurā vienkopus reklamējas izglītības iestādes Latvijā un ārzemēs, kā arī pulcējas jaunieši no visas Latvijas.

Studijas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā – tas nav tikai ceļš pretī sapņu piepildījumam. Tas ir aizraujošs piedzīvojums, kura laikā tiek iegūti jauni draugi, gūta nozīmīga pieredze, pārvarēti dažādi radoši izaicinājumi. Studiju laiks ir piesātināts ar vērtīgām lekcijām kompetentu mācībspēku vadībā. Teorija tiek papildināta ar daudzveidīgām praksēm, lai zināšanas tiktu labāk apgūtas un nostiprinātas. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija sagatavo jaunos speciālistus inženierzinātņu, uzņēmējdarbības, jurisprudences, izglītības, dizaina jomās!

Izstādē TEV būs iespēja iepazīties ar visām studiju programmām bakalaura, maģistra un doktora līmeņos, aprunāties ar studentiem un RTA mācībspēkiem. Atbildēsim uz visiem interesējošiem jautājumiem. Kāda ir studiju vide? Kā ir dzīvot Rēzeknē? Vai Ausmeņa kebabs Rēzeknē ir gardāks nekā Rīgā?

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija atrodas pašā pilsētas centrā!

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā ir trīs fakultātes: Ekonomikas un pārvaldības, Inženieru, Izglītības, valodu un dizaina. Vai zināji, ka mums ir filiāle Līvānos? Iespēja studēt arī tur!

Tiekamies Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas stendā un atceries mēs esam tavs staRTA punkts Rēzeknē

Seko līdzi:
www.rta.lv
www.facebook.com/Rezeknes.Tehnologiju.akademija
www.instagram.com/rezeknestehnologijuakademija/

https://twitter.com/RezTehAkademija