SKOLA 2022 - Uz sarunu ar karjeras konsultantu!

Uz sarunu ar karjeras konsultantu!


Karjeras izvēles, attīstības un maiņas jautājumi sabiedrībā ir nemainīgi nozīmīgi, un mūsdienās tie aktualizē nepieciešamību ne vien pēc kvalitatīva un plaša izglītības piedāvājuma, bet arī pēc profesionāla konsultatīvā karjeras atbalsta. Sekojot citos gados gūtajai veiksmīgajai pieredzei izglītības izstādē "Skola", Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācija (LKAAA) nodrošinās izstādes "Skola 2022" interesentus ar bezmaksas karjeras konsultācijām. 

 
Izstādes "Skola 2022" laikā Izstāžu centra vestibilā būs pieejami divi LKAAA konsultāciju kabineti, kuros interesentiem būs iespēja klātienē tikties un aprunāties ar karjeras konsultantiem. Pierakstīšanās sarunai notiks uz vietas - saraksti ar pieejamiem konsultāciju laikiem būs aplūkojami pie konsultatīvajiem kabinetiem, kuri būs izvietoti tieši pirms ieejas izglītības izstādē. Konsultāciju kabineti būs atvērti visas izstādes dienas no plkst. 10.00 līdz izstādes darba laika beigām. Katrai sarunai konsultanti veltīs 30 minūtes. Tie interesenti, kuri vēlēsies atkārtotu vai varbūt ilgāku sarunu ar karjeras atbalsta speciālistu, varēs iegūt informāciju, kur vēl ir iespējams pieteikties karjeras konsultācijām.

Kopumā izstādes laikā LKAAA šogad pārstāvēs vairāk kā 10 profesionāļi – karjeras konsultanti, izaugsmes treneri. Sarunai ar karjeras konsultantu varēs klātienē pieteikties jebkurš interesents neatkarīgi no vecuma. Rūpējoties par drošību, izglītības izstādes pasākumi notiks epidemioloģiski drošā vidē, kas paredz to, ka personām no 18 gadu vecuma pie ieejas izstādē būs jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts (ar QR kodu).

LKAAA ir Latvijā lielākā organizācija, kas apvieno karjeras attīstības atbalsta jomas speciālistus. Biedru vidū ir ne tikai karjeras konsultanti, pedagogi karjeras konsultanti un izaugsmes treneri, bet arī citi šīs jomas profesionāļi, kuri organizē un īsteno karjeras atbalsta pasākumus, veido un uztur karjeras attīstības atbalsta sistēmu kādā izglītības iestādē, pašvaldībā vai valstī kopumā. Asociācijas mājaslapā ir publiski pieejama daudzu LKAAA karjeras atbalsta speciālistu kontaktinformācija, un ikviens interesents var pieteikties konsultācijai pie karjeras konsultanta.

Papildu informācija:
Latvijas Karjeras attīstības atbalsta asociācija
lkaaa@lkaaa.lv
www.lkaaa.lv
www.facebook.com/LKAAAkarjerai