SKOLA 2022 - Ventspils Digitālais centrs piedāvā plašu apmācību klāstu gan skolēniem, gan pieaugušajiem!

Ventspils Digitālais centrs piedāvā plašu apmācību klāstu gan skolēniem, gan pieaugušajiem!


Dodies digitālā ekskursijā uz Ventspili!
Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus no visas Latvijas piedalīties radošās tehnoloģiju nodarbībās gan klātienē, gan attālināti - tiešsaistē un uz vietas skolā, sniedzot iespēju kopā radoši darboties, apgūstot jaunas programmas un prasmes, rezultātā iegūstot gan digitālu, gan taustāmu rezultātu. Klātienes darbnīcās skolēniem tiek nodrošināti Ventspils Digitālā centra datori, planšetdatori, roboti, programmējamās ierīces, drukas iekārtas u.tml. Šo iespēju 2021. gadā ir izmantojuši teju 2000 skolēnu no visas Latvijas.
Vairāk par piedāvājumu: www.adre.se/darbnicas

Iespēja apmeklēt radošās tehnoloģiju darbnīcas arī “Latvijas skolas somas” ietvaros!
Ventspils Digitālais centrs, atbilstoši programmas "Latvijas skolas soma“ nostādnēm, sagatavojis sešas audiovizuālās darbnīcas, kuras iespējams apmeklēt programmas ietvaros. Darbnīcās caur tehnoloģijām un to sniegtajām iespējām varēs iepazīt Latviju – tās dabu, vēsturi, kultūru, tradīcijas, un mākslu. Pieteikties programmas “Latvijas skolas soma” atbalstam var ikviena skola, tāpēc Digitālais centrs aicina visas Latvijas skolēnus piedalīties aizraujošās un radošās tehnoloģiju nodarbībās gan klātienē Ventspils Digitālajā centrā, gan uz vietas skolā, gan attālināti- tiešsaistē.
Vairāk par piedāvājumu: www.adre.se/skolassoma

Pieaugošo izglītība
Laikā, kad digitālās prasmes ir ieguvušas īpaši lielu nozīmi ikdienas gaitās, darbā un izglītības procesā, Ventspils Digitālais centrs ir parūpējies, lai ikvienam būtu iespēja ērtā veidā pilnveidot savas digitālās prasmes, piedāvājot plašu apmācību programmu, kurā katrs varēs atrast savām interesēm vispiemērotāko! Īpaši ir padomāts par pedagogiem, kuriem ir iespēja apgūt dažādus tiešsaistes rīkus un lietotnes, kas palīdzēs gan mācību materiālu izstrādē, gan mācību procesa organizēšanā. Digitālais centrs piedāvā plašu tiešsaistes kursu piedāvājumu, izmantojot Moodle un Zoom platformas, tādēļ kursiem var pieteikties ne tikai ventspilnieki, bet arī citu Latvijas pilsētu iedzīvotāji.
Piesakies apmācībām, vai pastāsti mums, ko Tu vēlies apgūt: www.adre.se/gribumacities
www.digitalaiscentrs.lv


Facebook, Instagram : @vdcentrs