SKOLA 2022 - Uzzini par darba tirgū pieprasītām profesijām veselības un sociālās aprūpes nozarē

Uzzini par darba tirgū pieprasītām profesijām veselības un sociālās aprūpes nozarē


Tevi aizrauj medicīna, saista darbs ar cilvēkiem, vēlies strādāt komandā vai plānot darbu savā privātpraksē, interesē darbs ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām? Aicinām apmeklēt Latvijas lielāko izglītības izstādi SKOLA, kur Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) stendā no 11. līdz 13. martam būs iespēja uzzināt par pieprasītām profesijām veselības un sociālās aprūpes nozarē, kuras var apgūt darba devēju novērtētā koledžā!

Nāc uz “SKOLA 2022” un uzzini vairāk par studiju iespējām, ko piedāvā profesora Paula Stradiņa dibinātā izglītības iestāde. LU PSK Jūrmalā un koledžas Rēzeknes filiāle realizē pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas. Divu vai trīs studiju gadu laikā ir iespēja kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā, apgūstot – ārsta palīga, skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā, masiera, biomedicīnas laboranta, radiologa asistenta, podologa, sociālā aprūpētāja vai sociālā rehabilitētāja profesiju.

LU PSK stendā interesentus gaidīs koledžas studējošie, kas dalīsies savā pieredzē par studiju vietas un profesijas izvēli, sniegs atbildes uz jautājumiem par studiju procesu un studenta dzīves ikdienu. Par iespējām, ko studiju laikā piedāvā LU PSK, un, kur var veidot profesionālo karjeru pēc koledžas absolvēšanas un studiju turpināšanu bakalaura programmās, informāciju sniegs LU PSK docētāji, kas ir praktizējoši profesionāļi veselības aprūpes un skaistumkopšanas nozarē.

Trīs izstādes dienās studējošo un docētāju uzraudzībā apmeklētāji varēs pārbaudīt prasmes vitālo rādītāju noteikšanā un nostiprināt zināšanas pirmās palīdzības sniegšanas metodēs dažādās ikdienas situācijas, iepazīt tehniskos un mācību simulāciju palīglīdzekļus, uzzināt par jaunākās paaudzes sejas un ķermeņa diagnostikas iekārtas darbību un izmantošanu skaistumkopšanā.

Koledžas stendā gaidīsim arī izstādes apmeklētājus, kas šobrīd plāno pieņemt jaunus profesionālos izaicinājumus un vēlas mainīt profesiju. Sniegsim informāciju, kā pievienoties studentiem, kas uzdrīkstējās un jau studē koledžā.

Uz tikšanos izstādē “SKOLA 2022” – LU PSK stendā!
Gaidīsim Jūs, LU PSK komanda

Vidus prospekts 38, Jūrmala, LV-2010, Latvija
https://www.psk.lu.lv/
https://www.facebook.com/lupsk.lv/