SKOLA 2022 - Iepazīsti "Turību" - TOP3 darba devēju ieteiktāko augstskolu un olimpisko čempionu 3x3 basketbolā mājvietu

Iepazīsti "Turību" - TOP3 darba devēju ieteiktāko augstskolu un olimpisko čempionu 3x3 basketbolā mājvietu


Biznesa augstskola "Turība" ir lielākā privātā augstskola Baltijā un TOP3 darba devēju ieteiktākā augstskola biznesa izglītībā.

"Turībā" vari izvēlēties studēt kādā no sešiem studiju virzieniem - uzņēmējdarbības vadība, tieslietas, starptautiskais tūrisms un viesmīlība, informācijas tehnoloģijas, komunikācija un sabiedriskās attiecības, organizācijas drošība un pasākumu producēšana.

Izstādē “Skola” uzzini vairāk par Turības piedāvātajām koledžas, bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmām. Kopumā mums ir 27 studiju programmas, no kurām 13 pieejamas arī angļu valodā. Visas programmas ir akreditētas.

Izstādē satiecies ar mūsu zinošajiem un foršajiem mācībspēkiem, radošajiem un aktīvajiem studentiem, kuri tev pastāstīs par studiju programmām, spēs iedziļināties katrā programmā individuāli un ieteiks tev piemērotāko. Tāpat iegūsi informāciju par ārpus studiju aktivitātēm, stipendijām, budžeta vietām un studiju atlaidēm.

 
"Turības" stendā papildu informācijai par studijām, tevi sagaidīs arī patīkami pārsteigumi. Izstādes pirmajā dienā, 11. martā, "Turības" stendā basketbola cienītājiem un Latvijas izlases 3x3 basketbolistu atbalstītājiem būs ekskluzīva iespēja satikties ar olimpiskajiem čempioniem – Aigaru Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Lasmani un Edgaru Krūmiņu, kuri ikdienā savus treniņus aizvada Turības sporta zālē, un pārbaudīt savas basketbola prasmes pret profesionāļiem. Kopā ar čempioniem būs arī viņu treneris Raimonds Feldmanis, kurš trenē ne tikai olimpiešus, bet arī Biznesa augstskolas "Turība" basketbola komandu. Kopā ar sportistiem varēsi uzzināt, kā sevi motivēt sasniegt augstus mērķus un kā var veiksmīgi apvienot basketbolu ar studijām "Turībā".

Esam arī par zaļu un veselīgu dzīvesveidu, tāpēc izstādē visu trīs dienu garumā varēs pieteikties loterijai un vinnēt kādu no trīs velosipēdiem, kas tev noderēs kā lielisks pārvietošanās līdzeklis studiju laikā.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Turībā zināšanas iet roku rokā ar praktiskajām iemaņām – tas ir salikums, ko augstu vērtē arī darba devēji. Mēs iedvesmojam jauniešus būt uzņēmīgiem un īstenot savas idejas, kā arī mudinām darboties ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskā līmenī. Pie mums studē jaunieši no vairāk nekā 40 pasaules valstīm, kā arī piedāvājam tev kā studentam piedalīties dažādās starptautiskajās programmās.

Biznesa augstskolai "Turība" ir trīs fakultātes – Uzņēmējdarbības vadības fakultāte, Juridiskā fakultāte un Starptautiskā tūrisma fakultāte, kā arī IT studijas. Studijas notiek Rīgā un Turības filiālēs – Liepājā, Cēsīs un Talsos.

"Turībā" praktiskās studijas veido 60 % studiju laika, savukārt teorija – 40 %. Pasniedzēji ir profesionāļi ar plašu praktisko pieredzi, tāpēc vari būt drošs, ka iegūsi sevis izvēlētajai jomai atbilstošu, uz biznesu orientētu izglītību. Augstskolas absolventu vidū ir veiksmīgi uzņēmēji, inovatīvu produktu radītāji, sportisti, talantīgi mākslinieki un ne tikai. 99 % mūsu absolventu ir nodarbināti. 80 % darba gaitas uzsākuši jau studiju laikā.

Tiekamies izstādē un studijās Biznesa augstskolā Turībā!

www.turiba.lv
https://www.facebook.com/Biznesa.augstskola.Turiba/
https://twitter.com/turiba
https://www.instagram.com/turibauniversity/