SKOLA 2022 - Francijas institūts Latvijā un Campus France informācijas centrs iepazīstinās ar studiju iespējām Francijā

Francijas institūts Latvijā un Campus France informācijas centrs iepazīstinās ar studiju iespējām Francijā


Francijas institūts Latvijā un Campus France informācijas centrs ar lielu prieku piedalīsies 27. starptautiskajā izglītības izstādē “Skola”.


Francijas izglītības iestāžu izcilība (top 3 Šanhajas reitingā un trīs labākās maģistrantūras programmas finanšu nozarē pēc Financial Times), to daudzveidība (vairāk nekā 3500 valsts un privātās augstskolas), kā arī dzīves kvalitāte padara Franciju par sapņu galamērķi augstākās izglītības iegūšanai. Mūsu konsultanti jūs iepazīstinās ar studiju iespējām Francijā un atbildēs uz visiem studentu jautājumiem par izglītības sistēmu, stipendijām, administratīvajām procedūrām, nepieciešamo valodas līmeni, dzīvesvietas izvēli un ikdienas dzīvi.

Šī būs iespēja uzzināt visu Francijas institūta Latvijā piedāvāto kursu, sertifikātu un pasākumu klāstu, lai apgūtu franču valodu, atklātu franču kultūru un spertu pirmo soli pretī jaunajai pieredzei Francijā!

Francijas Prezidentūras ES Padomē ietvaros tiek izsludināts konkurss stipendiju programmai France Excellence Europa. Tā ir iespēja 26 ES dalībvalstu jauniešiem saņemt stipendiju maģistra studijām Francijas augstskolās. Vairāk informācijas meklējiet Francijas institūta stendā.

https://www.institut-francais.lv/#/
https://www.facebook.com/if.lettonie/
https://twitter.com/if_lettonie
https://www.instagram.com/if_lettonie/