SKOLA 2022 - LU RMK piedāvā izstādē iepazīt ārsta palīga, masiera un optometrista asistenta profesijas

LU RMK piedāvā izstādē iepazīt ārsta palīga, masiera un optometrista asistenta profesijas


Jau vairāk nekā 40 gadus Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža (LU RMK) – ir viena no labākajām izvēlēm, kur studēt, lai kļūtu par pieprasītu profesiju pārstāvi veselības aprūpes nozarē!


Starptautiskās izglītības izstādes “Skola 2022” laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas ārsta palīga profesiju (programma “Ārstniecība”), masiera profesiju (programma “Masāža un hidroterapija”) un pašu jaunāko koledžas piedāvāto programmu – “Optometrista asistents”.
LU RMK lepojas ar savu mācību nodrošinājumu - mūsdienīgi aprīkotām auditorijām, jaunākajām tehnoloģijām un iekārtām, kā arī medicīnas manekeniem un mulāžām, praktisko iemaņu apguvei izmantojot studiju procesā integrētās simulācijas. Arī Starptautiskās izstādes “Skola 2022” apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt dažādas manipulācijas, kas tiek apgūtas studiju procesā.
 
LU RMK absolventi iegūst ārsta palīga, neatliekamās medicīnas ārsta palīga, ambulatorā dienesta ārsta palīga, masiera vai optometrista asistenta profesionālo kvalifikāciju. Vērojams liels pieprasījums pēc koledžas absolventiem, proti, 97% koledžas absolventu strādā iegūtajā profesijā. Viņiem ir ļoti plašas darba iespējas veselības aprūpē.

Šeit ir viss, lai kļūtu par izcilu veselības aprūpes speciālistu!
 
Plašāku informāciju meklē: https://rmkoledza.lu.lv/lv/
www.facebook.com/rmkoledza/
www.instagram.com/lu.rmkoledza/