SKOLA 2022 - “Izstaigā” visus LLU objektus izstādē SKOLA

“Izstaigā” visus LLU objektus izstādē SKOLA


No 11. līdz 13. martam Latvijas Lauksaimniecības universitāte kopā ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu un Malnavas koledžu iepazīstinās visus studētgribētājus ar studiju iespējām, kā arī ļaus ielūkoties studentu dzīves aizkulisēs, virtuāli izstaigājot LLU galveno mītni un fakultātes.

 
Mūsu universitāte piedāvā vairāk nekā 50 studiju programmas biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs. Universitātē jau tradicionāli atpazīstamākās ir studijas veterinārmedicīnā, mežsaimniecībā, lauksaimniecībā, IT nozarē un ekonomikā, taču piedāvāto programmu klāsts ir daudzveidīgs un sagatavo nākamos profesionāļus tautsaimniecībai nozīmīgās jomās. Jelgavu ne velti dēvē par studentu galvaspilsētu, tādēļ universitātes stendā būs iespēja virtuāli “izstaigāt” LLU objektus, ielūkojoties fakultāšu laboratorijās, studentu viesnīcās, kā arī Jelgavas pilī, kuru par otrajām mājām sauc ikviens students.

LLU var lepoties ar zinātnes universitātes titulu un piedāvās apmeklētājiem ne tikai iespēju uzdot sev interesējošos jautājumus studentiem, bet arī ielūkoties un nogaršot LLU zinātnieku, absolventu un sadarbības partneru veikumus – inovatīvos pārtikas produktus, kā arī pierādīt savus spēkus biznesa spēlēs. Stendā tiks radīta īpašā Jelgavas studiju dzīves noskaņa, līdz ar to būs iespēja teju vai “aptaustīt” ikvienu studiju programmu un uz brīdi iejusties LLU studenta ādā.
 
Virtuāli katru dienu esam sasniedzami www.llu.lv, Facebook lapās /latvijaslauksaimniecibasuniversitate, Instagram bildēs /lluniversitate, Twitter čivinātājos /@LLU_lv.