SKOLA 2022 - Transporta un sakaru institūts: Studē inovatīvā augstskolā!

Transporta un sakaru institūts: Studē inovatīvā augstskolā!


Transporta un sakaru institūts (TSI) Starptautiskās izglītības izstādes “Skola 2022” laikā piedāvā ne tikai aplūkot dažādas inovatīvas tehnoloģijas un risinājumus, saņemt atbildes uz jautājumiem par studijām, iestāšanās procesu, īpašajām atlaidēm un grantiem, bet arī piedalīties konkursā un laimēt noderīgu balvu turpmākajām studijām!

Šogad TSI piedāvā jaunas studiju programmas un specializācijas:
1. Dubultā diploma bakalaura studiju programma “Datorzinātnes” ar specializāciju mākslīgā intelekta jomā kopā ar UWE Bristol (Lielbritānija). Piesakoties līdz 2022. gada 1. aprīlim studijām šajā programmā, konkursa kārtībā iespējams saņemt atlaidi līdz pat 20% studiju maksai
2. Dubultā diploma profesionālā maģistra programma “Datorzinātnes” ar specializāciju datu analītikā un mākslīgā intelekta jomā kopā ar UWE Bristol (Lielbritānija)
3. Dubultā diploma maģistra programma “Aviācijas vadība un ilgtspējīga attīstība kopā ar UWE Bristol (Lielbritānija)
4. Maģistra studiju programma “Transports un loģistika tagad pieejama arī tālmācības studiju formā angļu valodā
5. Doktora studiju programma “Digitālā ekonomika un uzņēmējdarbība
Izstādes laikā visiem vecāko klašu skolēniem būs arī iespēja reģistrēties ikgadējai TSI Olimpiādei, kur galvenā balva ir grants studijām!

TSI ir privāta augstskola, kas jau vairāk kā 20 gadu garumā sagatavo Latvijā un visā pasaulē pieprasītus speciālistus. TSI piedāvā inženierzinātņu studiju programmas tādās jomās kā informācijas tehnoloģijas un telekomunikācijas, robotika un elektronika, aviācija, transports un loģistika, kā arī vadība un digitālais bizness. Studiju programmas apgūstamas angļu un latviešu valodās.

Jaunieši ar labiem rezultātiem mācībās un olimpiāžu dalībnieki var pretendēt uz īpašām atlaidēm studiju maksai. Gandrīz puse no pašreizējiem TSI studentiem saņem dažādu veidu studiju maksas atlaides un grantus. Plašāka informācija par priekšrocībām un pieteikšanos studijām TSI atrodama www.tsi.lv

www.tsi.lv
https://m.facebook.com/TSIpage
https://www.instagram.com/tsi_university/