SKOLA 2022 - Vidzemes Augstskola izstādē #SKOLA2022

Vidzemes Augstskola izstādē #SKOLA2022


Izstādē "Skola2022" būs iespēja iepazīties ar Vidzemes Augstskolas piedāvājumu - iespēju studēt 17 studiju programmās divās fakultātēs - Sabiedrības zinātņu un Inženierzinātņu fakultātē. Vidzemes Augstskolas stendā varēs uzzināt par iespējām studēt "Biznesa vadību", "Tūrismu un atpūtu"’, "Komunikāciju, medijus un pārvaldību " Sabiedrības zinātņu fakultāte. "Informācijas tehnoloģiju", "Mehatroniku" un "Būvniecību" Inženierzinātņu fakultātē dažādos studiju līmeņos, no koledžas līdz pat doktorantūrai. Par to visu, kā arī mācību procesu un dzīvi Valmierā varēsi uzzināt no mūsu studentiem, mācībspēkiem, augstskolas vadības un Valmieras pašvaldības pārstāvja!

 
Mūsu stendā varēs uzzināt, ka 2021. gadā uz 6 gadiem tika akreditēti Biznesa vadības un Komunikācijas, mediju un pārvaldības studiju virzieni, licencētā jauna maģistra studiju programma "Tūrisma stratēģiskā vadība konkurētspējai" , kura tiek īstenota sadarbībā ar Satakuntas Augstskolu Somijā, kā arī ka bakalaura studiju programmā "Informācijas tehnoloģijas" ar specializācijām kiberdrošībā un virtuālā un papildināta realitāte angļu valodā. Vidzemes Augstskolas studenti pastāstīs par iespēju darboties un apgūt jaunas prasmes dažādās laboratorijās - datortīklu, datu drošības, mehatronikas, telpiskās plānošanas, multimediju, kā arī virtuālās realitātes un mobilo tehnoloģiju laboratorijā, ka prakse ir neatņēma studiju sastāvdaļa.

Izstādē varēs uzzināt par iespēju studēt un doties praksē ārzemēs, dodoties Erasmus+, Nordplus un citās starptautiskās mācību programmās. Arī par tām varēs uzzināt, sarunās ar studentiem, kuri sevi izaicinājuši, izmantojot šo iespēju! Vidzemes Augstskola pārstāv Latviju Eiropas universitāšu aliansē projektā E³UDRES². Sešas augstskolas no sešām dažādām valstīm apvieno savus resursus mācīšanās, pētniecības un inovāciju jomās, lai rastu risinājumus reģiona nākotnes izaicinājumiem. Alianse seko idejai "No Eiropas – Eiropai". Ikvienam Vidzemes Augstskolas studentam ir iespēja iesaistīties projekta aktivitātēs un kļūt par daļu no Eiropas Universitātes, piemēram, starptautiskās komandās radot jaunus produktus un pakalpojumus uzņēmēju piedāvātiem izaicinājumiem “Dzīvajās laboratorijās” (I Living labs).
 
Sarunās ar mūsu studentiem, atrodi labāko un piemērotāko nodarbi tieši sev! Valmierā ikviens atradīs sev tīkamu nodarbi – pieejams Valmieras Olimpiskais Centrs, Valmieras Drāmas teātris, kino teātris, dažādi kultūras pasākumi un iespēja iesaistīties dažādos kolektīvos. Vidzemes Augstskolā ikviens students aicināts iesaistīties Studentu apvienībā, kura rūpējas par lieliskiem studentu sporta, kultūras un brīvā laika pavadīšanas pasākumiem. Ik gadu visgaidītākais pasākums - "Cukurballe" , kura norisinās Valentīna dienas nedēļā, bet sportā studenti sevi var pierādīt Grandu Cīņās, kur studenti komandās sacenšas dažādos sporta veidos!

Atnāc uz Vidzemes Augstskolas stendu un uzzini par Ēnu dienām pavasara brīvlaikā, par VIAKTORĪNU ģimnāziju, vidusskolu un tehnikumu audzēkņiem, par vieslekcijām skolās. Kāpēc mēs varam būt tava labākā izvēle un kur ViA izaugsmes tilts Tevi var aizvest! Vidzemes Augstskola - tā ir vieta izaugsmei un panākumiem!

https://va.lv/lv
https://www.facebook.com/VidzemesAugstskola
https://twitter.com/vidzaugstskola
https://www.instagram.com/vidzemes.augstskola/