SKOLA 2022 - Izstāde “Skola 2022” – palīgs izglītības izvēlē!

Izstāde “Skola 2022” – palīgs izglītības izvēlē!


No 11. līdz 13. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 27. reizi notiks starptautiskā izglītības izstāde “Skola 2022”, kas jauniešiem palīdzēs izvēlēties, ar kādu nozari saistīt savu nākotni un kur apgūt jaunas zinības, bet pieaugušajiem – par iespēju apgūt jaunas prasmes un citu profesiju.


Trīs izstādes dienās Ķīpsalā valsts un privāto augstskolu pārstāvji iepazīstinās ar uzņemšanas noteikumiem, jaunajām studiju programmām, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām, kā arī ārpusstudiju aktivitātēm. Jaunieši un vecāki varēs satikt un iztaujāt daudzu izglītības iestāžu mācībspēkus un iegūt atsauksmes no pašiem studentiem.
 
Profesionālās izglītības kompetences centri, koledžas, tehnikumi un profesionālās vidusskolas jauniešus iepazīstinās ar dažādām profesiju apguves iespējām un piedāvās iespēju iejusties dažādās profesijās.
 
Izstādē varēs atrast arī dažādus kursus un seminārus pieaugušajiem, kā arī valodu nometnes bērniem. Savukārt tie, kas plāno mācīties ārzemēs, izstādē varēs konsultēties par izglītības iespējām ārvalstīs.
 
Uzmanību!

Izstāde notiks epidemioloģiski drošā vidē un to varēs apmeklēt gan pieaugušie, gan bērni.
Ieejas noteikumi pieaugušajiem: tikai Covid-19 izslimojušie vai vakcinētie ar derīgu ES sadarbspējīgu sertifkātu, uzrādot QR kodu un pasi vai ID karti.
Ieejas noteikumi bērniem: līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams sertifikāts. No 12 gadu vecuma ieeja izstādē ar ES sadarbspējīgu sertifikātu (izslimojis vai vakcinēts), negatīvu testu vai izziņu par pēdējo 72 h veiktu skrīningu ar negatīvu rezultātu.

Vienlaikus ar izstādi „Skola 2022” Ķīpsalā notiks “Latvijas Grāmatu izstāde 2022”, kas piedāvās tikties ar iemīļotiem rakstniekiem un iepazīties ar izdevniecību jaunumiem. Izstādi var apmeklēt bez maksas ar “Skolas 2022” ieejas biļeti.

Izstādi “Skola” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet līdzi jaunumiem arī sociālajos tīklos:
www.facebook.com/izstade.skola
www.instagram.com/izstade_skola

Norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga

Darba laiks:
25.–26. februāris 10.00–18.00
27. februāris 10.00–17.00