Izvelies izglītības ceļu kopā ar PIKC „Rīgas Valsts tehnikums”


PIKC Rīgas Valsts tehnikumam 2020. gads ir jaunu izaicinājumu un inovatīvu projektu gads. Esam Latvijā lielākā profesionālās vidējās izglītības iestāde. Pēdējos 10 gadus, pateicoties Eiropas struktūrfondu finansējumam un valsts atbalstam, esam uzbūvējuši Praktisko mācību centru Dārzciema ielā, ar modernu materiāli tehnisko nodrošinājumu, jaunu dienesta viesnīcu, pabeiguši un labiekārtojuši Pieaugušo izglītības centru Ūnijas ielā, esam aizsākuši vēsturisko centra ēku atjaunošanu un sāksim multifunkcionālās halles būvniecību un āra sporta laukumu labiekārtošanu. 


Mums ir nodrošināti labvēlīgi apstākļi, lai sekmētu izglītības pakalpojumu plašāku klāstu, dodot iespēju papildināt zināšanas arī pieaugušajiem. Mūsu piedāvājums ir pieprasīts un mēs garantējam saviem audzēkņiem augstas kvalitātes zinību apgūšanu, izmantojot tehnikuma aprīkojumu, jaunas modernās datoru klases, simulācijas iekārtas, CNC darbagaldus un poligrāfijas nozarē strādāt ar jaunākajām ražošanas iekārtām. 

Pieprasītākās jomas: enerģētika, drukas un mediju tehnoloģijas, datorzinības, transports un loģistika, dzelzceļš, komercdarbība, automehānika, kokrūpniecība.
Kas biežāk piesakās apmācībām: tie, kuri vēlas mainīt savu nodarbošanos, vēlas paaugstināt kvalifikāciju un darba devēju nosūtīti darbinieki.
Iespēja iegūt nepieciešamās prasmes īsā laika periodā arī tālmācībā.

Par to, kādas priekšrocības ir mācoties Rīgas Valsts tehnikumā tuvāk uzzini izstādē “SKOLA 2020” PIKC RVT stendā!1611687175_10104.jpg
972287090_10104.jpg