“FOTOFOTO” ekspozīcijā būs pārstāvēti pazīstami foto tehnikas zīmoli


Lietuviešu uzņēmums “UAB Fotoprekyba” piedalās izstādē “Riga Photo Show 2018” ar veikala “FOTOFOTO” ekspozīciju. Uzņēmums jau 20 gadus nodarbojas ar digitālo fotokameru, objektīvu un dažādu foto aksesuāru tirdzniecību.

Mājas lapā www.fotofoto.lv ir atrodams preču katalogs, kurā var aplūkot plašu fototehnikas sortimentu. Šobrīd mājas lapa pieejama angļu un krievu valodās, bet drīzumā tā to varēs apskatīt arī latviešu valodā.

www.fotofoto.lv nav interneta veikals, tāpēc pēc pasūtījuma veikšanas vai informācijas pieprasījuma iesniegšanas ar jums sazināsies uzņēmuma pārdošanas komandas speciālists, kas atbildēs uz jūsu jautājumiem un sniegs noderīgu papildinformāciju, piemēram, par fotokameru un objektīvu savietojamību. Tādējādi ir iespējams izvairīties no kļūdām, kādas parasti rodas, izvēloties fototehniku, objektīvus un dažādus aksesuārus klasiskā interneta veikalā. Preces, kas pasūtījuma brīdī ir noliktavā, “FOTOFOTO” piegādā vienas līdz divu darbadienu laikā.

Latvijas uzņēmumiem, kas reģistrēti kā PVN maksātāji, ir iespējams piemērot 0% PVN likmi.

“Riga Photo Show 2018” ekspozīcijā “FOTOFOTO” profesionāļu komanda katram interesentam palīdzēs izvēlēties vislabāko un vispiemērotāko fototehniku radošo ideju īstenošanai, neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls fotogrāfs, vai amatieris.

Izstādē varēs aplūkot “Mitsubishi” fotoprinteri darbībā un saņemt profesionālu konsultāciju. Fotoprinteris ir lielisks risinājums tiem, kas dod priekšroku fotoizdrukām, nevis attēlu aplūkošanai datora ekrānā.

“FOTOFOTO” katalogā ir atrodamas fotopreces no plaši pazīstamiem zīmoliem – “Canon”, “Nikon”, “Panasonic”, “Sony”, “Ricoh”, “Olympus”, “Tokina”, “Sigma”, “Tamron”, “Sandisk”, “Lexar”, “Jupio”, “Velbon”, “Manfrotto”, “Sirui”, “Quadralite”, “Profoto”, “Metz”, “Rollei”, “JJC” u.c.1663972327_7984.jpg
1436175172_7984.jpg