Piesakies lietoto foto preču tirdziņam!Esi iegādājies jaunu kameru, objektīvu vai zibspuldzi, bet veco vairs nelieto? Uz darba kārtībā esošas fotokameras krājas putekļi, jo tev uzradusies jauna aizraušanās? Tad nāc tirgoties uz lietoto foto preču tirdziņu izstādē „Riga Photo Show 2018” un ņem vērā – kas vienam vairs nav vajadzīgs, citam var būt zelta vērtē!


Ķīpsalā 12. un 13. maijā no plkst. 10.00 līdz 15.00 foto un video tehnikas izstādē „Riga Photo Show” darbosies lietoto foto preču tirdziņš. Pārdevējiem tā ir laba iespēja atgūt daļu naudas, kas iztērēta agrāk, bet pircējam – savā īpašumā iegūt patiesi vērtīgas un noderīgas lietas par labu cenu.

Par tirgotāju foto preču tirdziņā ir aicināts pieteikties ikviens, kura īpašumā ir kāda lietota kamera, objektīvi, zibspuldzes, atstarotāji, statīvi vai kāda cita fotogrāfam noderīga tehnika un aksesuāri.

Lietoto foto preču tirdziņā var piedalīties tikai privātpersonas. Ja vēlies kļūt par tirgotāju, būs jāievēro divi pavisam vienkārši nosacījumi: precei ir jābūt tavam īpašumam un tai ir jābūt lietotai.

Dalības maksa vienam tirgotājam – 10 eiro. Cenā ietilpst izstādes „Riga Photo Show 2018” dalībnieka ieejas karte, tirgošanās vieta (galds un krēsls) un vieta autostāvvietā vienai automašīnai.

Piesakies rakstot uz e-pastu: ainis.rimselis@gmail.com.635491633_7983.jpg