“Gemoss” ekspozīcijā jaunākie produkti un plaša meistarklašu programma


Latvijas ģimenes uzņēmums "Gemoss’’, kas zināms kā veikals-noliktava ar precēm un iekārtām bāriem, restorāniem, kafejnīcām, jau tradicionāli piedalīsies izstādē "Riga Food 2020". Arī šogad uzņēmumam ir daudz jaunu un interesantu produktu, ko atrādīt kulinārijas entuziastiem un profesionāļiem.

Jaunumi
’’Gemoss’’ ekspozīcijā šogad uzsvars tiks likts uz jaunākajiem produktiem, kas parādījušies sortimentā. Tie ir zīmola ’’Just Nature’’ milti veselīgām maltītēm, graudaugi un pākšaugi, garšvielas un dzērieni. Tiem, kam patīk dažādība kulinārijā, vērts iepazīties ar vienu no jaunumiem – pelēko zirņu pārslām. Par to plašo pielietojumu varēs iepazīties arī meistarklasē. Starp jaunākajiem produktiem būs tējas, interesantu garšu čipsi, šokolādes dražejas un citi interesanti produkti.
Bez tā visa stendā varēs iepazīties ar jaunākajām trauku kolekcijām un dabai draudzīgiem vienreizlietojamiem traukiem, kas šobrīd ir ļoti aktuāla lieta visā pasaulē.
Tā kā ’’Gemoss’’ darbības joma ir arī kafija, ekspozīcijā būs iespēja iepazīties ar ’’Kafijas Staciju’’, ko iespējams iznomāt pasākumiem ar visu nepieciešamo dzērienu pagatavošanai.

Meistarklases
Turpat ekspozīcijā katru dienu notiks dažādas interesantas meistarklases, kur tiks prezentēti iepriekš minētie produkti un demonstrēts, cik dažādi tos var pielietot virtuvē. Izstādes apmeklētāji klātienē varēs iepazīties ar dažādu ēdienu, dzērienu pagatavošanu un tehnikām, kā arī uzzināt ko jaunu par plašo kulinārijas pasauli.
Andris Petkēvičs (“Andrito Coffee Roastery” īpašnieks) iepazīstinās ar Kolumbijas kafijas daudzveidību, bet ’’Monin’’ iepazīstinās ar jaunu bezalkoholisko dzērienu trendu – jines. Tie, kam vairāk interesē kulinārija, varēs apgūt teksturēto zirņu pārslu, smoothie bowl un dažādu graudaugu ēdienu gatavošanu.

Programmu ’’Gemoss’’ meistarklasēm iepazīsti šeit.740250614_10620.jpg