''Dayton'' iepazīstinās ar jaunākajām profesionālajām iekārtām un risinājumiem ēdināšanas un pārtikas ražošanas nozarē


Aicinām no 9. līdz 12. septembrim apmeklēt ’’Dayton’’ lielākajā pārtikas nozares izstādē Baltijā – "Riga Food 2020", kas tradicionāli norisināsies Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Apmeklējot ’’Dayton’’ ekspozīciju (stenda Nr. D12/E11), jums būs iespēja iepazīties ar jaunākajām profesionālajām iekārtām un risinājumiem ēdināšanas un pārtikas ražošanas nozarē. 


"Riga Food 2020" varēs aplūkot dažādas ’’Dayton" pārstāvēto ražotāju iekārtas:

• Pateicoties ’’SCRAEGG’’ inovatīvajam risinājumam, jebkurš var pagatavot garšīgu maltīti nepilnās 20 sekundēs. Klientam ir iespēja izvēlēties kādu no garšvielu maisījumiem, ko ’’SCRAEGG’’ ir izstrādājuši tieši Jums. Ielejiet olu masu vai izmantojiet 2 olas, pievienojiet garšvielas, ievietojiet to ’’SCRAEGG’’ aparātā un pēc 15 sekundēm viegla un gaisīga olu omlete ir gatava. Sajauciet ūdeni vai pienu ar putras maisījumu, ievietojiet to iekārtā uz 20 sekundēm un iegūsiet veselīgu biezputru, bet izmantojot kādu no sausajiem zupu maisījumiem, ko sajauksiet ar ūdeni 20 sekunžu laikā iegūsiet garšīgu zupu. Atnāciet nogaršot!

• Mūsu stendā varēs iepazīties ar ’’WINEFIT’’ iekārtām, kas ir viens no inovatīvākajiem vīnu dispanseru ražotājiem. Ar ’’WINEFIT’’ iekārtām Jūs būtiski palielināsiet sava uzņēmuma peļņu, piedāvājot klientiem iegādāties vīnu glāzēs. Unikāli un starptautiski patentēti risinājumi nodrošinās maksimālo vīna kvalitāti. Pateicoties šim risinājumam, izmantojot tikai vienu, kompaktu iekārtu, Jūs varēsiet nodrošināt saviem klientiem praktiski neierobežotu vīnu klāstu, ko piedāvājat iegādāties glāzēs. Vēl sarežģītāk pēc atvēršanas ir uzglabāt dzirkstošos vīnus. Arī šiem dzērieniem mums būs interesanti un inovatīvi risinājumi.

• Ēdienu gatavošana tikai virtuvē ir vēsture. Ar ’’EVO’’ grilu tas ir iespējams jebkur – vai tas restorānā pie klientiem zālē, sporta arēnā, kafejnīcā, vai arī tirdzniecības centrā. Pateicoties recirkulācijas ventilācijas sistēmai, gatavot var jebkur, kur ir nepieciešams, jo vairs nav nepieciešama virtuve ar iekārtotu ventilācijas sistēmu. Ar ’’EVO’’ grilu varēsiet pagatavot daudz un dažādus ēdienus un turklāt darīt to klientu priekšā un pārvērst ēdienu gatavošanu piedzīvojumā. Nāc nogaršot un apskatīt, kā tas darbojas.

• ’’BACKMASTER EB 30 MT’’ ir teicams risinājums brokastu maizes un smalkmaizīšu cepšanai, piemēram, lielveikalos, kafejnīcās, viesnīcās un degvielas uzpildes stacijās. Jaunais intuitīvais vadības panelis piedāvā izveidot un saglabāt tikpat kā neierobežotu skaitu programmu, bet pateicoties automātiskai durvju atvēršanas tehnoloģijai, vairs nebūs jāraizējas, ja ikdienas steigā būsiet palaiduši garām gatavošanas beigu signālu. Tagad beidzoties uzstādītajai programmai, krāsns durvis atvērsies automātiski un cepšana tiks pārtraukta.

• Ēdināšanas uzņēmumiem, kuri vēlas papildināt ēdienkarti, noteikti jāpievērš uzmanība universālajai ’’MENUMASTER Xpress IQ MRX’’ iekārtai. Viedā un lietotājam draudzīgā ēdiena gatavošanas platforma apvieno trīs gatavošanas tehnoloģijas, lai ātri vārītu, ceptu, grauzdētu un tostētu. Šajā ierīcē var pagatavot gandrīz visus siltos ēdienus – sākot ar sulīgiem jūras produktiem un beidzot ar krāsnī ceptiem kartupeļiem.

• Jums būs iespēja būt lieciniekiem, kā fritēt produktus bez nekāda “aromāta” telpā. Jaunais, inovatīvais ’’PERFECTFRY’’ fritieris ir aprīkots ar filtriem un nosūci, kas neradīs nepatīkamu aromātu, programmējams, lai pasniegtais produkts būtu nemainīgi perfektā kvalitātē un dizainēts tā, lai novērtu jebkādu apdedzināšanās risku darbiniekiem.

• Intensīvākai saldējuma tirdzniecībai piemērota ’’TAYLOR 736’’ iekārta, kas pagatavo gan mīkstu saldējumu, gan sasaldētu jogurtu. Neraugoties uz 8 litru izejvielu trauku, aparāts aizņem maz vietas, tādēļ to var novietot tirdzniecības telpā pie letes. Tai pašā laikā iekārta nodrošina produkta masas pasterizācijas funkciju, kas līdz šim bija pieejama tikai lielajām iekārtām. Pateicoties pasterizācijai, iekārtas mazgāšanu jāveic vien reizi divās nedēļās.

• Kas gan ir bērnu ballīte, ja tajā nav krāsainais un gardais ’’Slush’’ dzēriens. Mūsu stendā Jūs to varēsiet nobaudīt, kas būs pagatavots uz ’’UGOLINI MT2’’ iekārtas. Iekārta, kas neprasīs papildus pūliņus uzturēšanā, jo ir viegli lietojama un kopjama.

• ’’COMPRITAL’’ ir uzņēmums no gelato dzimtenes Itālijas. Viņu piedāvājumā ir vienkāršs un ātrs risinājums nevainojamai saldējuma vai ledus dzēriena sagatavošanai. Gatavo sauso maisījumu atšķaidīsiet ar pienu vai ūdeni atkarībā no izvēlētās garšas, kārtīgi samaisīsiet un saldējuma masa gatava. Ja tālāk šo masu ievietosies kādā no saldējuma pagatavošanas iekārtām no ’’TAYLOR’’ vai ’’UGOLINI’’, iegūsiet lielisku garšīgu saldējumu vai dzērienu.1524111176_10571.jpg
276060654_10571.jpg
741361114_10571.jpg
777334523_10571.jpg