“ZooZoom.lv” izstādē prezentēs trīs īpašas barības līnijas suņiem un kaķiem!


Interneta veikals “ZooZoom.lv” piedāvā plašu klāstu ar jau Latvijā zināmiem barības zīmoliem, taču izstādē “PetExpo 2020” uzņēmums piedāvās 3 īpašas barības līnijas!

“VIVERE”
Sausā barība suņiem. Tās formulā izmanto piecas dažādas gaļas garšas: bifeli, jēru, pīli, lasi un vistu! Pieejamas barības dažādām šķirnēm un dažādiem dzīves posmiem. “VIVERE” ir saņēmusi atzinības zīmi 2021. gadam – augstākās kvalitātes barība savā segmentā! Nāciet uz izstādi un saņemiet barības paraudziņus savam mīlulim! Turklāt būs īpašas cenas un atlaižu kuponi!

“GRANDORF”
Tā ir barība, kas tirgū jau ir iekarojusi stabilu vietu. “GRANDORF” ir īpaši piemērota suņiem un kaķiem, kuriem ir alerģija pret vistas gaļu un vistas taukiem. Šī augstākās kvalitātes barība nesatur: vistas gaļu, vistas taukus, kukurūzu, kviešus, bietes, zirņus, olas, blakusproduktus, soju, aromatizētājus, konservantus un ĢMO. Hipoalerģiskas sastāvdaļas palīdz novērst alerģiskas reakcijas un pārtikas nepanesamību, nodrošinot imūnās un gremošanas sistēmas veselību.

“ISO CAT”
Barība kaķiem, kas pēc augstākās kvalitātes standartiem ražota Šveicē. Pieejamas gan bezgraudu barības, gan barības ar zemu graudu saturu! Veselīga un garda maltīte!

"ZooZoom.lv" stendā saņemsiet paraudziņus un interesējošās preces varēsiet iegādāties ar atlaidēm! Īpašs viesis mazākajiem izstādes dalībniekiem būs kā pārsteigums!

Vairāk:
www.zoozoom.lv

www.facebook.com/Zoozoom.lv/2017855109_10790.jpg
879597409_10790.jpg
1218671061_10790.png