Ceļo, sporto, fotografē un atpūties ar "Master Foto"

Ja esi aktīvs ceļotājs, dabas mīļotājs, fotogrāfs, sportists vai vienkārši mīli atpūsties un to iemūžināt, tev noteikti jāpienāk pie Master Foto stenda, kur parādīsim, kā to labāk un ērtāk izdarīt. Daudzi mūsu klienti jau ir atzinuši mūsu piedāvāto preču kvalitāti un ērtumu, un izbauda aktīvo atpūtu un piedzīvojumus bez raizēm par savu aprīkojumu.


Ceļotāju somas fototehnikai
Mūsu stendā piedāvāsim iepazīties ar pašu klāstu ceļotāju somām, kas ir īpaši piemērotas arī fotogrāfu vajadzībām. Ērtas, ergonomiskas, no kvalitatīviem materiāliem izgatavotas, tās ir radītas visiem tiem, kas atrodas kustībā – gan ceļotājiem, gan fotogrāfiem un filmētājiem. Piedāvāsim apskatīt plecu un mugursomas no Manfrotto, Mindshift, ThinkTank, Lowepro.

Statīvi un kameru stiprinājumi ceļojošiem fotogrāfiem
Aktīviem fotogrāfiem īpaši noderīgi būs iepazīties ar speciāliem kameru stiprinājumiem. Tie ļauj piestiprināt kameru pie speciālas jostas vai somas lences, lai atbrīvotu rokas citām darbībām. Parādīsim izcili pārdomātos un kvalitatīvos PeakDesign un B-grip stiprinājumus.Mūsu stendā varēsi arī apskatīt arī īpaši vieglos statīvus, kas piemēroti ceļošanai. Tiem, kas fotografē vai filmē ar viedtālruni, parādīsim arī rokas monopodus un stiprinājumus.

Jaunākā un jaudīgākā GoPro Hero 8 piedzīvojumu iemūžināšanai
Izstādē parādīsim jaunāko GoPro HERO8 sporta kameru, kas ir izcilas kvalitātes ūdensdroša kamera ar balss vadību, uzlabotu attēla stabilizāciju, skārienjutīgu ekrānu, aplikāciju, plašu aksesuāru klāstu un daudzveidīgām funkcijām. Kamera ir piemērota sportam, atpūtai, ceļojumiem, zemūdens un nakts filmēšanai un dažādiem citiem aktīviem un radošiem piedzīvojumiem. Parādīsim arī aktuālākos stiprinājumus.

Gaidīsim tevi pie mūsu stenda, lai iepazītos, papļāpātu un palīdzētu izvēlēties labāko un ērtāko risinājumu!

Master Foto – plašākais foto un video tehnikas veikals un noma Rīgā
www.masterfoto.lv
info@masterfoto.lv
F. Sadovņikova ielā 39, Rīgā
67704396, 294907771000605447_9837.jpg
4844838_9837.png
1269068430_9837.jpg