GC iepazīstina ar G-ænial® A’CHORD -  jaunu universālo kompozītu, ar izcilām tehnoloģijām un vienkāršotu vienas krāsu sistēmu


G-ænial A’CHORD ir jaunākais G-ænial materiālu grupas kompozīts, 10 gadu klīnisko panākumu kulminācijas pārstāvis, šis kompozīts harmoniski apvieno vienkāršību, estētiku un tehnoloģijas. G-ænial A’CHORD pārstāv vēl vienu nozīmīgu kompozīta materiālu attīstības soli. Tas ir divu ievērojamu un GC patentētu tehnoloģiju produkts; pilna pildvielas virsmas noklāšana ar silānu (Full-Coverage Silane Coating, FSC) un augstas veiktspējas pulverizēta CERASMART pildviela (High Performance Pulverized CERASMART, HPC). Pateicoties šīm izcilām tehnoloģijām tiek iegūta nepārspējama vienkāršība un estētika: G-ænial A’CHORD vienkāršotai vienas krāsas sistēmai ir 5 galvenās krāsas, kas ar vieglu roku ļauj atveidot 16 klasisko Vita krāsu skalas estētiku, restaurācijas ir izturīgas un neredzamas, ar dabisku fluorescenci.

G-ænial A’CHORD ir radīts vienkāršošanai, sniedz zobārstam daudzpusīgu un vienlaikus universālu kompozītu, kas piemērots gan priekšzobiem, gan sānu zobiem. Tā 5 galvenās krāsas ļauj atveidot 16 Vita krāsas. Pirmklasīga estētika un mazāki materiālu krājumi, ātra pulēšana- tāds ir materiāls modernai zobārstniecības klīnikai. Pateicoties jaunajam Bis-MEPP monomēram un optimizētai patentēto FSC un HPC technoloģijas pildvielu-monomēra kombinācijai, materiāls nav lipīgs un ir piemērots modelēšanai ar instrumentu vai ar otiņu.

G-ænial A’CHORD estētika ir pārāka, jo dabiskā fluorescence, ko izdevās iegūt ar unikālo pildvielu tehnoloģiju, atveido dabisku gaismas atstarošanos un restaurācijas ir neredzamas. Pacients iegūs pārliecinošu smaidu jebkurā apagaismojumā! Pulēšana ir minimāla, ietaupa laiku un pārsteidz pacientus. Pulējums ir noturīgs, to nodrošina patentēto pildvielu tehnoloģija ar ļoti blīvu un vienmērīgu nano izmēra pildvielu izkliedi.

G-ænial A’CHORD pieņem izaicinājumus arī sarežģītiem klīniskiem gadījumiem, un paplašinātajā portfolio piedāvā cervikālās, opaka, emaljas un balinātās krāsas. Veidojiet neredzamas restaurācijas arī grūtākos gadījumos.

Vēl viena G-ænial A’CHORD iezīme ir jaunā FSC un HPC tehnoloģija, kas materiālam nodrošina unikālas priekšrocības un fizikālās īpašības. FSC tehnoloģija nodrošina stipru bondu starp pildvielām un sveķu matricu, un rezultātā materiālam ir augsta nodilumizturība, krāsas stabilitāte un izcila rentgenkontrastainība. HPC pildvielu tehnoloģija uzlabo lietošanas ērtības un restaurācijas robežu integritāti bez spraugām un turpat vai eliminē sekundārā kariesa iespēju. Un papildus, keramikas klātbūtne dod pienesumu materiāla izturībai un tā lietošanas ērtībām.

G-ænial A’CHORD ar savu vienkāršību, izcilo estētiku un revolucionārām tehnoloģijām ne vien ļauj ietaupīt laiku un, attiecīgi, arī izmaksas, vienlaikus tas ir elegants produkts, kas piedāvā skaistumu un daudzpusīgumu. Pārsteidziet savus pacientus ar šo vienkāršo risinājumu!


Vairāk informācijas www.gceurope.com un GC Nordic / Facebook
GC Nordic AB
Dr Ieva Jelisejeva
Area Manager Latvia
Clinical Specialist
Ieva.jelisejeva@gc.dental
Mob.phone +371294051191565329842_10658.png