Biomark īpašais jaunums – NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnologijas iekārta 24/7 iekstelpu gaisa dezinfekcijai


Izstādē “Medbaltica 2020” “Biomark” stendā C19  prezentēsim unikālas NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnoloģijas iekārtas iekštelpu gaisa dezinfekcijai un attīrīšanai, kas ir īpaši aktuāli COVID-19 pandēmijas apstākļos.  Piedāvāsim “Finessis” zīmola “Flexylon” termoplastiskā elastomēra ķirurģiskos cimdus, jaunās paaudzes nitrila un lateksa medicīniskos cimdus, ķirurģiskās sejas maskas, medicīnas klases respiratorus, citas daudzveidīgas mūsdienīgas medicīnas preces higiēnai un aprūpei.

Mūsu sortimentā ir arī preces ķermeņa labsajūtai – “OZONRELIVE” ozona dabīgā dermokosmētika no Itālijas un uztura bagātinātājs “BLACK STUFF”, Latvijā ražots lignofenolu ekstrakts zarnu mikrofloras balansam.

Biomark – medicīnas tehnoloģiju uzņēmums ar perspektīvu
SIA Biomark ir uzņēmums, kas dibināts 2012. gadā.
Mūsu galvenie darbības virzieni ir laboratorijas tehnoloģiju vairumtirdzniecība tādās jomās kā klīniskā diagnostika, veterinārā diagnostika, toksikoloģija un tiesu ķīmiskās ekspertīzes, zinātne un pētniecība. Veicam iekārtu uzstādīšanu, nodrošinām apmācības un konsultatīvo atbalstu darbam ar metodēm un iekārtām, sniedzam garantijas servisu un tehnisko apkalpošanu.
Kopš 2020.gada sākuma esam oficiālais izplatītājs inovatīvām NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnoloģijas iekārtām iekštelpu gaisa dezinfekcijai un attīrīšanai.
Strādājam kā vairumtirgotājs Latvijā un Baltijā ar projektiem, kas saistīti ar jauno materiālu inovatīvu tehnoloģiju medicīnas ierīcēm, medicīnas precēm un higiēnas sistēmām pacientu aprūpē. Jaunums ir OZONRELIVE ozona dabīgās dermokosmētikas un uztura bagātinātāja BLACK STUFF piedāvājums Latvijas patērētājiem.

NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnoloģijas 24/7 iekštelpu gaisa dezinfekcijas iekārtas

NOVAERUS NanoStrike® plazmas nanotehnoloģijas iekārtas iekštelpu gaisa dezinfekcijai un attīrīšanai:
- Unikāla NanoStrike® ultra zemas enerģijas plazmas nanotehnoloģija, lai iznīcinātu visus gaisā esošos mikroorganismus kontakta brīdī ar NanoStrike® plazmas lauku.
- Neatkarīgi pētīta un klīniski validēta tehnoloģija, kas paredzēta drošai lietošanai cilvēka klātbūtnē 24/7 režīmā, neveido kaitīgus ķīmiskos blakusproduktus.
- Milisekunžu laikā nogalina un inaktivē gaisā esošo baktēriju šūnas, vīrusus, sēnīšu un pelējumu sporas, izjaucot to DNS struktūru ar efektivitāti ?99,99%.
- Tiešas darbības inaktivējošais mehānisms, kas aptur baktēriju un vīrusu reprodukciju un neveido antimikrobiālo rezistenci (AMR).
- Neitralizē gaistošos organiskos savienojumus (GOS) un absorbē smakas.

Flexylon materiāla ķirurģiskie cimdi
Medbaltica 2019 apmeklētājiem būs iespēja saņemt informāciju par Flexylon materiāla ķirurģiskiem cimdiem - FINESSIS®. Tie ir pirmie molekulāro slāņu pārklājuma tehnoloģijas ķirurģiskie cimdi no jaunākās paaudzes termoplastiska elastomēra Flexylon - augstākās izturības un blīvuma bezporu aizsargbarjeras cimdi, AQL=0.10, bez alerģijas riska.
Finessis AEGIS® - aktīvas reaģējošas aizsardzības trīs slāņu Flexylon elastomēra ķirurģiskais cimds, ar cimda vidējā slānī iestrādātu aktīvas darbības reakcijas slāni - dezinfekcijas sistēmu, kas atbrīvojas cimda caurduršanas brīdī, dezinficējošā darbība milisekundēs, klīniski pierādīta efektivitāte ?98%. Mērķis - aktīva aizsardzība augsta traumas un inficēšanās riska, it sevišķi, HIV, HCV riska procedūrās.
Finessis ZERO® - augsta komforta Flexylon elastomēra ķirurģiskais cimds bez alerģijas riska, kas ideāli piemērots vispārējā ķirurģijā, ginekoloģijā, endoskopijas ķirurģijā.
Finessis CORIUM® - augsta komforta Flexylon elastomēra ķirurģiskais cimds bez alerģijas riska, kas ideāli piemērots visu veidu mikroķirurģijā, neiroķirurģijā, sejas un žokļu ķirurģijā, fotorefrakcijas keratektomijā vai kā apakšcimds dubultā cimda procedūrās (ideāli, pārī ar Finessis ZERO®).

Vienreizlietojamie medicīniskie cimdi, ķirurģiskās sejas maskas, medicīnas klases respiratori, halāti, cepurītes
Izstādes apmeklētāji Biomark stendā varēs iegādāties jaunās paaudzes nitrila un lateksa medicīniskos cimdus, kuru komforts un aizsardzība apvienojumā ar ergonomisku dizainu samazina rokas nogurumu un plaukstas spriedzi, cimdi nesatur pūderi un citus alergēnus, tiem ir dažāda mikrostruktūra, blīvums, atšķirīgas mehāniskās izturības un aizsardzības kategorijas, plaša krāsu daudzveidība. Būs iespēja iegādāties viena no pasaules vadošajiem kvalitatīvu infekcijas kontroles produktu MEDICOM/ KOLMI/HOPEN ražotāja ķirurģiskās sejas maskas un medicīnas klases respiratorus FFP2, neaustā materiāla vienreizlietojamos halātus un cepurītes.

Medicīniskais papīrs, neaustie materiāli, polimēru materiālu preces

Inovācijas, augsts komforts un lietošanas drošums – tāds ir Biomark pamatprincips, piedāvājot medicīnas tehnoloģijas profesionāļiem. Tāpēc izmantojiet iespēju iepazīt kvalitatīvos medicīniskos papīrus – dažādu biezumu un kārtu , materiālu, kā arī krāsu papīra salvetes un ruļļus, kas lietojami kušetēm. Ir pieejami gultas pārklāji, palagi, pacientu salvetes, kā arī īpašais Airlaid papīrs, kas pielīdzināms vairākkārtlietojamai un mazgājamai drāniņai, ar augstu absorbcijas spēju un aizsardzības pakāpi, mīksts, higiēnisks, neatstāj plūksnas, lietojams dažādu virsmu slaucīšanai, tīrīšanai un spodrināšanai. Biomark preču klāstā ir neaustie materiāli – dažādu izmēru salvetes (viskoze, celuloze, poliestera un kombinētās šķiedras), mazgāšanas cimdi ķermeņa aprūpei (dažādu struktūru sausie cimdi un mitrie cimdi mazgāšanai bez ūdens), flizelīna ruļļi kušetēm, polimēru materiālu preces – cepures, šampūna cepures, priekšauti, uzroči u.c.

Aukstuma/karstuma terapijai izmantojamas medicīnas ierīces

Biomark piedāvā iegādāties aukstuma terapijai izmantojamas medicīnas ierīces – gan vienreizlietojamās aukstumu veidojošās pakas - polietilēna vai neausta materiāla versijā, gan dažādu izmēru vairākkārt lietojamās aukstuma gēla pakas un aukstuma aerosolus. Šīs preces lieliski noder sastiepumu vai sasitumu sāpju un pietūkuma, vieglu sporta traumu izraisīto sāpju atvieglošanai, tās ātri novērsīs nepatīkamo pulsēšanas sajūtu un samazinās zilumu rašanos.
Aukstuma terapijas produkti ir ideāli piemēroti vispārējā medicīnā, zobārstniecībā, sporta medicīnā un sadzīvē!
Minētās medicīnas ierīces ir ātras darbības, jo veidojas tūlītējs dzesēšanas process, kas rada - 4 ° C temperatūru, tās ir ērti lietojamas, mazinot sāpes un pietūkumu dažu minūšu laikā.

Ozona dabīgā dermokosmētika
Ar prieku varam turpināt pieteikt arī Biomark Latvijas klientiem piedāvāto biokosmētikas līniju - ozona dabīgo dermokosmētiku no Itālijas.
Visu Ozonrelive ozona dabīgās dermokosmētikas produktu pamatā ir organiskā olīveļļa, kas, pateicoties rūpīgam ozonizācijas procesam, ir bagātināta ar bioloģiski aktīviem ozonīdiem, kas laika gaitā saglabā olīveļļā esošo aktīvo vielu nemainīgu stabilitāti bez konservantu pielietošanas nepieciešamības. Kā zināms, ozonīdi atbrīvo skābekli ādā, stimulējot jaunu šūnu augšanu un vitalitāti, kas ir neapšaubāms ieguvums ķermeņa skaistumam un labsajūtai.

Dabīgais BLACK STUFF ekstrakts zarnu mikrofloras balansam
Igaunijas kompānija, kas radījusi produktu Latvijā – “Black Stuff” izstadē “Medbaltica 2020” pilnvarotā izplatītāja Latvijā Biomark stendā prezentēs “Black Stuff”, kas ir dabīgs no koksnes un bērza piepes iegūts lignofenolu ekstrakts bagāts ar fulvītskābi un mikroelementiem zarnu mikrofloras sabalansēšanai.
Izstādē varēs iepazīt divu veidu “Black Stuff” produkciju – pulverveida un kapsulās. Zinātniskie pētījumi pierāda, ka “Black Stuff” uzdevums ir ne tikai atjaunot zarnu mikrofloru, bet arī izvadīt no mūsu šūnām vielas, kas tur uzkrājušās lieki vai nonākušas mūsu ķermenī no apkārtējās vides. “Black Stuff” palīdz saglabāt ķermeni veselīgu un labi līdzsvarotu, izvadot no organisma smagos metālus, vides toksīnus, atmirušās šūnas un pat vīrusus.

Mēs pārstāvam
NOVAERUS NanoStrike ( Īrija), Randox Toxicology (Lielbritānija ), TOP GLOVE/ Finessis (Malaizija), Dispotech (Itālija), Medicom/ KOLMI/HOPEN ( Nīderlande), Bournas Medicals (Grieķija), GREEN WORLD SOLUTIONS (Igaunija), Ozonomatic System ( Itālija).

Vairāk: www.facebook.com/BiomarkLV/


Papildus informācija:

BIOMARK SIA
Brīvības gatve 261, Rīgā, LV-1006
Tālr. 27328255, 

info@biomark.lv
www.biomark.lv859894398_10630.png
780334143_10630.PNG
1546062697_10630.jpg
1171510441_10630.jpg
806089420_10630.jpg
1773487192_10630.jpg