SIA "Meditec" piedāvā aktuālus IT risinājumus


SIA "Meditec" ir vadošais veselības aprūpes nozares informācijas tehnoloģiju izstrādātājs valstī. Šogad mēs plānojam piedalīties izstādē "Medbaltica 2020" ar IS “Ārsta birojs”, IS “Emy” un pacientu portālu eVeselibasPunkts.lv.

Mūsu pamattēmas:

eVeselībasPunkta aplikācija - moderns risinājums Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta izsaukšanai. Pierādījums tam, ka savlaicīga personas datu apstrāde var palīdzēt glābt dzīvības. 


Hospitalizācijas modulis - Kamēr pacients tiek transportēts uz ārstniecības iestādi, tās Uzņemšanas nodaļa jau ir informēta par personas datiem un pacienta fizisko stāvokli, kas ļauj operatīvi pieņemt lēmumu attiecībā uz neatliekamo palīdzību. Hospitalizācijas funkcionālajā modulī ir iespēja automātiski apstrādāt un aizpildīt neatliekamās medicīniskās palīdzības pavadlapu (veidlapa Nr.114/u) un nosūtīt to atpakaļ uz NMPD.

COVID krīze - datu apstrāde un ārstu darbs no mājām karantīnas apstākļos. Kas traucēja strādāt ārstiem, kuri konsultēja pacientus, esot karantīnā? Kā saglabāt produktivitāti, strādājot no mājām? Ko ārsti var iemācīties no COVID krīzes situācijas, un kā nodrošināt nepārtrauktu darbu, kad fiziska saskarsme ar pacientu nav iespējama vai ir apgrūtināta?

Pacientu datu centralizācija. Kāpēc prasīt šokā stāvoklī esošam pacientam, vai viņam ir alerģijas, ir slikta ideja? Kāpēc ārstam ir svarīgi operatīvi saņemt visus pacienta veselības datus kritiskā situācijā? Kā to nodrošināt, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas?

Kontakti:2004308924_10480.jpg
441637208_10480.jpg
918938569_10480.jpg