SIA “Interlux” piedāvā plašāko medicīnas ierīču un testu klāstu


SIA “Interlux” ir profesionāļu komanda ar 16 gadu pieredzi, kuru vīzija ir uzlabot ikkatra cilvēka dzīvi, piedāvājot plašāko medicīnas ierīču un testu klāstu no preanalītikas līdz ķirurģiskajiem implantiem un instrumentiem, palīdzot jebkuram pētniekam un zinātniekam atrast viņu interesējošos produktus un reaģentus ar vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, kā arī piedāvājot higiēnas risinājumus priekš veselības aprūpes iestādēm, kā arī produktus ikvienam ikdienas lietošanai.

Dažādi produkti ārsta praksēm:
- analizatori (laktāta, urīna, hemoglobīna, hemoglobīna analizatori, pulsa oksimetrs u.c.)
- ekspresdiagnostikas testi (urīna teststrēmeles, biomarķiera analizatora testi, rota-check testi, HIV, u.c.)
-medicīnas preces (inhalatori, tērauda instrumentu šālītes, tērauda lancetes, žņaugi, asinsspiediena mērītāji, stetoskopi, otoskopi, oftalmoskopi)
- kabinetu aprīkojums (izmeklējumu kušetes un krēsli, aizslietņi, medicīniskie ratiņi ar atvilknēm, , skapji, instrumentu galdiņi, utt)
- šļirces, katetri, lancetes (injekciju adatas, šļirces, vēnu katetri, insulīna šļirces, vakutaineri, aso priekšmetu savākšanas konteineri, utt)
- medicīniskie svari

Šveices kompānijas Herbamedicus balzami un ziedes uzlabo cilvēku dzīvi, rūpējoties par ķermeņa muskuļu un ādas labsajūtu. Tie ir dabiski produkti, kuros izmantots ārstniecības augu spēks un to vērtīgākās sastāvdaļas.

Schülke –  pilns higiēnas un dezinfekcijas produktu klāsts personāla, pacientu, virsmu un medicīnas instrumentu aizsardzībai pret infekcijām un piesārņojumiem slimnīcām, ārstu un zobārstniecības praksēm, skaistumkopšanas un tetovēšanas saloniem. Tādas preču zīmes kā Octenisept®, Desderman®, Kodan®, Gigasept® un Mikrozid® ir pierādījums uz konsekventas kvalitātes politikas balstītu produktu attīstībai.

BD SurePathTM šķidruma citoloģijas tests, kas ļauj atklāt izmaiņas dzemdes kakla šūnās, ko izraisa cilvēka papilomas vīruss. Vairāku gadu laikā var izveidoties priekšvēža izmaiņas, kas vēlāk var attīstīties par vēzi. Citoloģijas tests būtu jāveic sievietēm, kuras ir vai ir bijušas seksuāli aktīvas, tai skaitā, sievietēm pēc menopauzes un atsevišķos gadījumos sievietēm pēc histerektomijas.Pētījumi liecina, ka BD SurePathTM tests ir ievērojami jutīgāks nekā konveciālās citoloģijas tests un šobrīd testu iespējams veikt vairākās klīnikās un ginekoloģijas kabinetos.

Uzstādi - Palaid – Analizē!
Tieši tik vienkārši duetā strādā Myra – pasaulē pirmā pipetēšanas sistēma un Mic qPC - kvantitatīva reālā laika PCR iekārta.
Šis duets nodrošina ātru, precīzu, inovatīvu un lietotājam draudzīgu ikdienas parauga plūsmu laboratorijā.


Piegādājam plašāko medicīnas ierīču un testu klāstu no preanalītikas līdz ķirurģiskajiem instrumentiem, higiēnas risinājumus priekš veselības aprūpes iestādēm, kā arī produktus ikvienam ikdienas lietošanai. Palīdzēsim jebkuram zinātniekam atrast viņu interesējošos produktus un reaģentus.

Kontakti:
SIA "Interlux"
info@interlux.lv 
+371 67795240 
www.interlux.lv 
www.facebook.com/InterluxSIA
522785930_10466.png
1906385207_10466.png
854563013_10466.png
922415775_10466.png
1706659226_10466.png
987752221_10466.jpg
1567839993_10466.jpg