Novembra sākumā notiks “Furniture & Design Isle 2022”!


No 4. līdz 6. novembrim Izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies starptautiskā mēbeļu, interjera un dizaina izstāde “Furniture & Design Isle 2022”, kas, kā ierasts, notiks divās tematiskajās hallēs. Vienā tiks prezentētas jaunākās mēbeļu kolekcijas, moderni gaismas ķermeņi, mēbeļu furnitūra un interjera tekstils, bet otrā – unikāli interjera priekšmeti, dizaina mēbeļu kolekcijas un dažādi citi dizaina produkti. Vienuviet viss skaistam un funkcionālam mājoklim!

Plānots, ka “Furniture & Design Isle 2022” piedalīsies vairāk nekā 300 uzņēmumu no piecām valstīm. Dalībnieki piedāvās dažādus risinājumus un individuāli strādās ar apmeklētājiem, lai katrs atrastu vajadzīgo un varētu veiksmīgi iekārtot visu mājokli – virtuvi, guļamistabu, viesistabu, bērnistabu, vannasistabu, arī biroju un terasi. Mēbeļu ražotāju piedāvājumā būs gultas, matrači, dīvāni, galdi, krēsli, iebūvējamie skapji, lampas un citi gaismekļi, aizkari, paklāji, mēbeļu audumi un vēl daudz kas cits. Izstādē varēs iegādāties jau gatavu produkciju un arī veikt individuālus pasūtījumus.

Turklāt arī šogad “Furniture & Design Isle” apmeklētājiem būs iespēja ne tikai apskatīt un izvēlēties jaunas mēbeles, interjera priekšmetus un citas lietas, bet arī saņemt Latvijas Dizaineru savienības (LDS) sertificētu interjera dizaineru konsultācijas un padomus. Profesionāļi ieteiks, kā iekārtot savu mājokli ērti, acīm baudāmi un atbilstoši katra individuālajām prasībām un iespējām.

Vēl var pieteikt dalību!
Uzņēmi aizvien var pieteikt dalību izstādē, lai jau novembrī plašai auditorijai prezentētu savu piedāvājumu, iepazīstinātu ar jaunumiem un sasniegtu uzstādītos biznesa mērķus. Lai pieteiktu dalību, aicinām sazināties ar projekta vadītājiem: www.bt1.lv/mebelesundizains/join.php#contacts

Izstādi “Furniture & Design Isle” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.mebelesundizains.lv

Seko līdzi jaunumiem arī šeit:
www.facebook.com/FurnitureDesignIsle
www.instagram.com/furniture_designisle/

Darba laiks:
4.–5. novembris 10.00–18.00
6. novembris 10.00–17.00