Aicinām Latvijas dizainerus un amatniekus tirgoties!


Decembris ir svētku gaidīšanas laiks, kad cilvēki steidz gādāt dāvanas saviem mīļajiem, tāpēc šogad no 3. līdz 5. decembrim mēbeļu, dizaina un interjera izstādē “Furniture & Design Isle 2021” Ķīpsalā būs īpaša ekspozīcija “Svētkiem būs būt!” ar Latvijas dizaineru un amatnieku darbiem!

Aicinām jūs piedalīties!

Piedāvājam rezervēt tirgošanās vietu (4 m2) dizaina hallē speciāli iekārtotā zonā par 50 eiro (bez PVN). Cenā ir iekļauts laukums ar vienu stenda sienu un apgaismojumu. Vietu skaits ir ierobežots.

Informējam, ka no 2021. gada 15. novembra līdz 2022. gada 11. janvārim, turpinoties ārkārtējai situācijai valstī, tirdzniecības izstādes var notikt atbilstoši Ministru kabineta 2021. gada 9. oktobra rīkojumā nr. 720 noteiktajām prasībām – epidemioloģiski drošā vidē jeb zaļajā režīmā.

Vēršam uzmanību, ka uz izstādēm neattiecas apmeklētāju ierobežojums (> 500 ) kā kultūras pasākumiem un “Furniture & Design Isle 2021” notiks arī sestdien un svētdien.

Šī ir lieliska iespēja noķert gan jaunus klientus, gan Ziemassvētku gaidīšanas sajūtu! Aicinām pievienoties!

Lai pieteiktu dalību, sazinieties ar izstādes projekta vadītāju Mārtiņu Baltmani (martins.baltmanis@bt1.lv, +371 20008241).