Polijas uzņēmums “Górna Półka” prezentēs mēbeles pēc individuāla pasūtījuma!


“Górna Półka” piedāvā plašu produktu klāstu gaitenim, viesistabai, guļamistabai vai birojam. Uzņēmums sniedz iespēju pielāgot visas mēbeles, individuāli izvēloties izmērus, krāsas vai aksesuārus. Apskati piedāvājumu izstādē "Furniture & Design Isle 2021"!

“Górna Półka” ir inovatīvs mēbeļu veikals, kas ļauj klientam iegūt pēc individuāla pasūtījuma izgatavotas mēbeles. Uzņēmuma misija ir palīdzēt organizēt mājas telpas ar labi izstrādātām, individuāli pielāgotām mēbelēm.

Iekārto telpu bez ierobežojumiem!
“Górna Półka” sniedz iespējas tikt pie mēbelēm, kuras būs ideāli piemērotas konkrētajai telpai, plānotajam interjeram. Lielākajai daļai produktu ir iespēja mainīt platumu ik pa 5 cm, arī dziļuma iespējas ir dažādas. Sajūti brīvību, iekārtojot savu telpu!

Arī nestandarta izmēri “Górna Półka” nav problēma. Uzņēmums katru mēbeli var izgatavot jebkurā konfigurācijā, pielāgojoties biznesa klienta individuālajām vēlmēm.

Ražošanā tiek izmantoti Polijas tirgū vadošo ražotāju materiāli. Visi piederumi, aksesuāri ir no uzticamiem vietējiem piegādātājiem.

Uzņēmuma galdniekiem, tehnologiem un dizaineriem ir gadiem krāta pieredze un zināšanas. “Górna Półka” saviem klientiem vēlas nodrošināt skaistas un izturīgas mēbeles, vienlaikus ņemot vērā arī dizaina un iekārtojuma tendences. Visa produkcija tiek ražota nelielā ražotnē Bjalistokā, izmantojot augstākās kvalitātes specializētas iekārtas. “Górna Półka” strādā ar pilnu jaudu un nepārtraukti paplašina savu komandu, lai nodrošinātu klientiem visaugstāko pakalpojumu kvalitāti. Ražošanas procesā uzņēmums ir videi draudzīgs.

Vairāk: gornapolka.com

Instagram PL: www.instagram.com/gornapolka/
Instagram LT: www.instagram.com/gpbaldai/
Instagram LV: www.instagram.com/gpmebeles/
Instagram EE: www.instagram.com/gpmoobel/

Facebook PL: www.facebook.com/gornapolka
Facebook LT: www.facebook.com/gpbaldai
Facebook LV: www.facebook.com/gpmebeles
Facebook EE: www.facebook.com/gpmoobel