Apskati “Nuuk” krēslus un galdiņus!


Izstādes laikā apmeklētāji varēs apskatīt un izmēģināt “NUUK” krēslus un tiem pieskaņotus galdiņus. Būs iespēja aplūkot, kā “NUUK” krēsla dizains atrod savu vietu dažādās vidēs.

Stenda apmeklētāji varēs izmēģināt gan lielo, gan mazo “Nuuk” krēslu un uzreiz tos iegādāties. Būs pieejami arī lielie un mazie galdiņi. Pirkumiem uz vietas izstādē tik piemērota īpaša atlaide!

“NUUK” krēsla konstrukcijas metāla izturība un vienkāršība apvienojumā ar tekstiltīkla pinumu smalkumu rada baudījumu gan acīm, gan ķermenim. Metāla konstrukcija ir stabila un izturīga, veidota tā, lai būtu ērta lietotājam un nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. “NUUK” krēsls atradīs savu vietu gan biroja telpās vai mājās, gan mājas pagalmā, uz terases vai pludmalē. Tas ir piemērots lietošanai jebkuros laikapstākļos, jo tīkls nodrošina vēdināšanu karstā laikā un ātru žūšanu, ja gadījies pabūt lietū. Tas ir kompakts, ērti saliekams un estētisks, tāpēc kalpos ne vien kā atpūtas krēsls, bet arī kā dizaina objekts.

“NUUK” ir pārliecināts, ka viena no svarīgākajām vērtībām cilvēkam ir tuvība un kontakts ar līdzcilvēkiem vai brīvs brīdis pārdomām un domu sakārtošanai. Mēs vēlamies šo būšanu kopā ar kādu vai pašam ar sevi padarīt vēl baudāmāku, piedāvājot atpūtas krēslu, kura radīšanas procesā domāts par kvalitāti, ērtību un estētiskumu.

Vairāk:
www.nuukchair.com
www.facebook.com/nuukchair
www.instagram.com/nuuk_chair