“Baltic Design Studio” prezentēs kamīnus, krāsnis, mēbeles un betona izstrādājumus!


Uzņēmums “Baltic Design Studio” izstādē demonstrēs kamīnus no vadošām vācu krāšņu un kamīnu ražotnēm “Brunner”, “Wodtke”, “Spartherm” , “Ortner” un “Max Blank”. Tiks demonstrēts arī ofisa virtuves paraugs no Latvijas mēbeļu ražotāja “BBWW”, kā arī betona izlietnes un citas konstrukcijas no betona.

“Baltic Design Studio” apvieno trīs nozaru uzņēmumus:

  • “Baltic Fireplace Studio” - viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem augstvērtīgu kamīnu un krāšņu tirdzniecībā un būvniecībā. Ar 25 gadu pieredzi un projektiem Baltijā un Skandināvijā. Piedāvā augstākās klases Vācijā un Austrijā ražotus kamīnus, krāsnis un apdares materiālus.
  • “BBWW” - galdniecības uzņēmums dažādas sarežģītības individuāliem pasūtījumiem no masīvkoka un plātņu materiāliem. Sākot no virtuves iekārtām, biroju mēbelēm, sienu panelējuma, durvīm, kāpnēm, izstāžu stendiem līdz pat vēsturisko durvju restaurācijai.
  • “BetoArt” ir personalizēta dizaina betona izstrādājumu darbnīca /izgatavotājs/. “BetoArt” strādā gan ar dizaineriem un arhitektiem, gan uzņēmumiem un mājsaimniecībām un piedāvā personalizēta dizaina betona izstrādājumus, kā piemēram, virtuves virsmas, galda vai bāra letes virsmas, izlietnes un gaismekļus, kā arī citus izstrādājumus pēc klientu vēlmēm.
“Baltic Design Studio”
Kvalitatīvi kamīni, mēbeles un izstrādājumi no betona pēc individuāla pasūtījuma.

F: Baltic Desing Studio
www.balticfireplacestudio.lv
www.betoart.lv
F: Betoart.lv
F: BIG BAD WOLF Woodwoks