Atrodi izsapņoto “OR mēbeles” ekspozīcijā!


“OR mēbeles” izstādē “Furniture & Design Isle 2021” prezentēs guļamistabas mēbeļu kolekciju, jaunas tendences mēbeļu dizainā, kā arī mūsdienu tehnoloģijas mēbeļu ražošanā. Ekspozīcijā tiks demonstrētas guļamistabas mēbeles – gultas, matrači, kumodes, naktsskapīši, kā arī bērnistabu mēbeles un dīvāni.

Mēbeļu ražošanas procesā uzņēmums “OR mēbeles” apvieno modernās tehnoloģijas un vietējo meistaru uzkrāto pieredzi. Lielākā daļa uzņēmuma piedāvājumā esošo mēbeļu gatavotas no dabīgajiem kokmateriāliem – priedes koka, bērza, melnalkšņa, ozolkoka. Apdarei izmantots inovatīvs tekstils (mēbeļu audumi), metāls, plātņu materiāli, videi draudzīgas krāsas un augstas kvalitātes furnitūra no labākajiem Eiropas furnitūras ražotājiem.

“OR mēbeles” salona lielāko sortimenta daļu veido guļamistabas mēbeles un to piederumi – matrači, segas, spilveni un dažādi aksesuāri. Tāpat piedāvājuma klāstā ir transformējamas bērnu mēbeles, bērnu matrači, virsmatrači un kušetes. Uzņēmums prezentēs arī ortopēdisko matraču sēriju!

Kompānija “OR mēbeles” piedāvā augstākās kvalitātes mēbeles no Latvijas un ārvalstu ražotājiem par izdevīgām cenām. “OR mēbeles” ir viens no tiem Latvijas uzņēmumiem, kas piedāvā Latvijā uz vietas ražotas mīkstās mēbeles plašā klāstā. Mūsu uzņēmums specializējas mūsdienīga dizaina kvalitatīvu guļamistabas, viesistabas un bērnu istabas mēbeļu ražošanā un tirdzniecībā. Kā arī izstrādājam mīksto mēbeļu projektus pēc klientu vēlmēm.

Vairāk:
ormebeles.lv
www.facebook.com/OrMebeles/
www.instagram.com/ormebeles/
info@ormebeles.lv
+371 27274754