Apskati SIA “EG Light” ražotās masīvkoka ārtelpu laternas un iekštelpu apgaismojumu!


Uzņēmums “EG Light” sniegs iespēju apmeklētājiem apskatīt dažādu dizainu masīvkoka laternas, kuras gatavotas no ozola un sarkankoka Sapelli. Ikviens varēs iepazīties ar dažādiem eksotisko koku koksnes paraugiem, no kuriem uzņēmums piedāvā izgatavot laternas. Uz paraugiem varēs redzēt kā mainās koksnes tonis, izmantojot aizsargeļļas un vaskus.

Uzņēmuma ražotais produkts ir unikāls gan izmantoto izejmateriālu, gan dizaina dēļ. Laternu dizains lieliski iekļaujas pilsētvidē, zaļajās zonās un privātmāju pagalmos.

Vēl uzņēmums stāstīs par produktu labajām īpašībām, ražošanas procesu, kā arī prezentēs “EG Light” iekštelpu apgaismes objektus!

Turklāt izstādes apmeklētājiem būs iespēja piedalīties izlozē, kurā tiks izlozēta masīvkoka laterna un iekštelpu apgaismes objekti!

“EG Light” atbalsta ilgtspējīgu, izcilas kvalitātes un dabai draudzīgu produktu ražošanu, tā radot laternas, kurām iestrādātas minētās īpašības. Tās izgatavotas no Latvijā auguša ozola koksnes, apstrādātas ar dabai draudzīgu, dabīgo vasku un eļļām, lai pasargātu koksni no laikapstākļu nelabvēlīgās ietekmes. Turklāt uzņēmums strādā ar tādām izturīgām sarkankoka un eksotiskajām koksnēm kā Sapelli, Amarants, Tīks un citām, no kurām izgatavotās laternas īpašniekiem kalpos ilgus gadus.

SIA “EG Light” ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums, kurš nodarbojas ar masīvkoka ārtelpu laternu un iekštelpu apgaismes objektu ražošanu.

Vairāk:
www.eglight.lv
www.instagram.com/eg_light_lv/
www.facebook.com/EGLightLatvia
www.etsy.com/shop/EGLightlatvia


E-pasts: eglight@eg.lv