Saunas klimata kontrole “SAUNUM”


“SAUNUM” klimata kontroles ierīce un elektriskās pirtskrāsnis ar “SAUNUM” klimata kontroli ir inovācija, kurai nav analogu! Tā ir patentēta tehnoloģija, kas vienmērīgi sadala temperatūru un mitrumu visā saunas telpā. Augšējie un apakšējie gaisa slāņi sajaucas un vienlaikus tiek bagātināti ar sāls joniem. Uzzini par to visu vairāk izstādē “Furniture & Design Isle 2021”!

“SAUNUM” klimata kontrole ir gan atsevišķa ierīce, kuru var izmantot jebkuras jau esošas pirts telpas modernizēšanai (Base sērija), gan arī elektriskajās pirtskrāsnīs integrētas versijas (Primary, Premium, Professional sērijas).

Rezultātā tiek radīta veselīga un patīkama vide, kurai ir vairākas priekšrocības:

  • Tiek novērsts ādu svilinošā, pārkarsētā tvaika efekts un nerodas skābekļa trūkuma sajūta galvas līmenī. Šīs nepatīkamās sajūtas bieži izraisa nogurumu un var radīt galvassāpes. Vienmērīga temperatūra ļauj ilgāk un patīkamāk baudīt pat vismazāko saunu. Tieši nevienmērīga telpas uzsilšana visā tās augstumā ir galvenā problēma mūsdienu saunās, kurās gaisa temperatūra svārstās no 30–40 grādiem pie grīdas līdz pat 90–120 grādiem tuvu griestiem.
(“SAUNUM” iekārtu darbības principu aizsargā patents.)
  • Ādas poru vienmērīga atvēršanās visā ķermenī ļauj panākt labāku atveseļojošu efektu – paātrinās vielmaiņa un pastiprinās veselīga svīšana.
  • Elpot ir vieglāk, jo skābeklis tiek vienmērīgi sadalīts pa visu saunu

  • Sāls joni labvēlīgi iedarbojas ne tikai uz augšējiem elpceļiem, tie iekļūst arī dziļāk – līdz pat plaušu alveolām – un rada slaveno atveseļojošo sāls alu efektu. Sāls joni arī attīra gaisu, mazina fizisko diskomfortu, labvēlīgi ietekmē ādu un veicina dziļu veselīgu miegu.
(“SAUNUM” metodei pirts gaisa piesātināšanā ar sāls joniem piešķirts patents.)

  • Tā kā sauna iesilst vienmērīgi, tiek taupīta elektroenerģija.

Jūs varat papildināt jebkuru saunu, kas jau darbojas, ar “SAUNUM” klimata kontroles iekārtu vai iegādāties jaunu pirtskrāsni ar “SAUNUM” klimata kontroli.

Skandināvu minimālisma tradīcijās ieturētais “SAUNUM” dizains un konstrukcija nāk komplektā ar tehnoloģiju, kas sniedz maksimālu relaksāciju, patiesu komfortu un sekmē veselības uzlabošanos.

Inovatīvu tehnoloģiju izmantošana “SAUNUM” klimata kontrolē nodrošina visiem pirts cienītājiem ne tikai patīkamas sajūtas pēc saunas apmeklējuma, bet arī prieku un izcilu baudu, pavadot tajā laiku.

Ofiss un šovrūms:
Krišjāņa Barona iela 136E, Rīga, LV-1012.
birojs@saunum.lv, birojs@saunum.com
+37127703888

Web: www.saunum.lv
YouTube: www.youtube.com/channel/UCrwA3Y50vsKkGd8T47h70VQ