“Delux Dreams” – skandināvu kvalitāte Jūsu guļamistabā


Rūpējoties par jūsu naktsmiera kvalitāti, “Delux Dreams” palīdzēs atrast tieši jums piemērotu gultas veidu, matrača stingrību, virsmatraci, audumu, galvgali, kā arī gultas aksesuārus – spilvenus un pārvalkus. Turklāt izgatavos to visu un piegādās jums tieši uz mājām!

Kvalitatīvs naktsmiers lieliskai dzīvei. Uzņēmums “Delux Dreams” uzskata, ka labai gultai ir jāapvieno sevī gan komforts un ortopēdiskums, gan arī estētiskais baudījums. Tieši tāpēc igauņu meistari rūpīgi strādā pie katras gultas detaļas, lai jau pēc 5 nedēļām tā nonāktu klienta mājās. Piedāvājumā – kontinentālās 2 matraču gultas, motorizētas gultas, matrači, virsmatrači, segas un spilveni.

Apmeklējiet “Delux Dreams” stendu izstādē “Furniture & Design Isle 2021” un uzziniet par izdevīgiem piedāvājumiem un jauniem gultu modeļiem!


Uzņēmums “Delux Dreams” ir somu ģimenes uzņēmums, kurš veidots balstoties uz rūpēm, ģimeniskumu un piederības sajūtu. Uzņēmums tirgū ir jau vairāk nekā 30 gadus un ir plaši pazīstams lielākajās Eiropas valstīs.

Būsiet gaidīti arī salonā Lāčplēša ielā 20A (ieeja no Tērbatas ielas puses)
Vairāk informācijas: www.delux.lv
Tālr.: 67650146

Facebook: www.facebook.com/DeluxRiga
Instagram: www.instagram.com/deluxdreams/