“Function Site” – Latvijā ražoti ergonomiski datorgaldi


Izstādē tiks prezentēti Latvijā darināti salokāmi un augstumā regulējami “Function Site” datorgaldi, ar kuru palīdzību ir iespējams uzlabot savu mājas ofisa iekārtojumu. Izstādes laikā produktiem būs īpašas cenas!

Tavi ieguvumi ar “Function Site”:

- Saglabā veselību - ergonomiska darba vide;
- Cel savu produktivitāti;
- Esi elastīgs un piešķir savai darba vai mājas videi dinamiku.

Vai darba dienas beigās jūties noguris un neefektīvs?
Daudzi no mums pavada savas dienas lielāko daļu neērtā pozā pie datora un rezultātā tas negatīvi ietekmē mūsu veselību – muguru, sprandu un izsauc galvassāpes.
Tas ir iemesls sliktam noskaņojumam un enerģijas zudumam.

Ir ļoti svarīgi domāt par pareizu darba vietas iekārtojumu un pozīcijas maiņu darba laikā, lai izvairītos no veselības riska faktoriem, saglabātu darbaspējas ilgtermiņā un vienkārši būtu laimīgāks cilvēks.

Galdi ir portatīvi un kompakti

Ņem savu galdu līdzi visur, kur ej. Mūsdienu mainīgajā dzīves stilā, kad vari strādāt gan ofisā, gan attālināti, ir svarīgi, ja savu darba vidi vari paņemt līdzi visur, kur vēlies – ofisā, mājās vai izbraucienā pie dabas. Tas dod Tev izvēles brīvību, kur būt.

Produkts ir darināts Latvijā. Pamata materiāls ir Baltijas bērza saplāksnis ar melamīna pārklājumu. Tas ir izturīgs pret mehānisko stresu – to ir grūti saskrāpēt un bojāt, kā arī tas nezaudē savu izskatu un tehniskās īpašības arī saules iedarbībā. To ir viegli kopt, izmantojot dažādus tīrīšanas līdzekļus.

Produkti veic savu funkciju bez elektrības avota – tie darbojas ar atsperu, eņģu un vadotņu palīdzību. Pieliekot nelielu spēku, cilvēks liek galdiņiem atvērties, pacelties un mainīties.

“Function Site” projekts un ideja radās mainoties mūsu videi, kad sabiedrībai nācās mainīt savu ikdienas režīmu un no ērtām darba vietām pārvākties uz mājas ofisiem. Bieži vien šī jaunā vide nav piemērota ilgstošam darbam piespiedu pozīcijā, kas bieži atstāj negatīvas sekas uz veselību un pašsajūtu. Ne velti aizvien biežāk dzirdam teicienu “Sēdēšana ir jaunā smēķēšana”. Arī es biju tieši tādā situācijā un sapratu, ka ir vērts domāt par jauniem un funkcionāliem risinājumiem, kā padarīt savu ikdienu ērtāku, kā nenogurt tik ātri un saglabāt darbaspēju ilgāk.

Vairāk:

https://www.functionsite.com/
https://www.facebook.com/functionsite
https://www.instagram.com/functionsite/