“Troja” piedāvās saplākšņa biroja mēbeles modernai un ergonomiskai darba videi!


Biroja mēbeles, sienu paneļi un citi produkti no Latvijā ražota saplākšņa. “Troja” stendā varēsiet apskatīt akustiskos paneļus, augstumā elektriski regulējamos galdus, dokumentu skapjus, apmeklētāju un monobloka krēslus un pat saplākšņa izstrādājumus bērniem - mēbeļu komplektu un šūpuļzirdziņus!

Kā galveno produktu grupu šajā izstādē izcelsim kopš 2012. gada ražotos augstumā regulējamos saplākšņa galdus, kas mūsdienās kļūst par teju neatņemamu biroja sastāvdaļu uzņēmumos, kur par prioritāti ir noteikta ergonomiska, ērta un veselību veicinoša biroja darba vide. Šobrīd ar paceļamiem galdiem tiek aprīkotas ne tikai individuālas darba vietas, bet arī pārrunu telpas, recepcijas letes, virtuves un citas telpas.

"Troja" ražotās biroja mēbeles kalpos daudzu gadu garumā, saglabājot nemainīgu kvalitāti un lielisku izskatu. Tās ir daudz izturīgākas nekā citas koksnes mēbeles, neplaisā un ir viegli kopjamas.

SIA "Troja" pamatdarbības veids ir standarta bērza saplākšņa apstrāde un piezāģēšana, kā arī augstākas pievienotās vērtības produktu ražošana, t. sk. šūpuļzirdziņi, biroja mēbeles, akustiskie paneļi, ceļa zīmes u. c. Uzņēmums dibināts 1992. gadā un šobrīd ir viens no vadošajiem saplākšņa pārstrādātājiem Eiropā.

SIA "Troja" specializācija ir biroja mēbeļu un individuālu projektu izstrāde.
AS “Latvijas Finieris” saistītais uzņēmums.

Kvalitāte, izturība un elastība ir "Trojas" mēbeļu pamatvērtības.

Vairāk:
www.troja.lv
www.trojasmebeles.lv
www.facebook.com/TrojaSIA
www.facebook.com/TrojasMebeles