“Ziemeļu akcents” pirmo reizi Latvijā prezentēs Igaunijas uzņēmuma “Softrend” publisko telpu un mājas sēdmēbeles kopā ar “LaLampa’’ apgaismojuma risinājumiem!


Unikālās mēbeles birojiem, kultūras iestādēm, uzgaidāmajām telpām, restorāniem, privātiem stūrīšiem lielveikalos, kā arī dīvāni mājām no “Softrend” un fascinējošie apgaismojuma risinājumi no Latvijas ražotāja “LaLampa” – viss “Ziemeļu akcenta” piedāvājumā! Turklāt izstādē eksponātus būs iespējams iegādāties par pievilcīgām cenām, pasūtījumiem tiks piemērotas atlaides līdz pat 70%, bet jauniem pasūtījumiem tiks piemērota 25% atlaide! Igauņu “Softrend” pārstāvju klātesamību šoreiz - ierobežojumu laikā - nodrošināsim ar video zvanu starpniecību.

Kamēr modes tendences mājokļa iekārtojumā mainās plūstoši, tikmēr sabiedrisko un biroja telpu interjerā viss notiek vētraini. Attālināts darbs, strādāšana vai konfidenciālu jautājumu risināšana jebkurā laikā un jebkurā vietā - birojā, mājās, kādā uzgaidāmā telpā, slimnīcā, restorānā, lielveikalā... Nodrošināt privātumu, nezaudējot klātesamību, pārsteigt, uzmundrināt un relaksēt, apmierināt ergonomiskās un funkcionālās prasības - “Softrend” dizaineri šo izaicinājumu pārvērtuši realitātē: vienmēr un visur jūties ērti!

Strādā skaņu absorbējošā dīvānā “August” vai kompaktajā darbavietā “August Nok” un “August Workbay”, atslābinies “Freknkie”, vadi sapulci rotaļīgajā “Hubertā” un apmeklētājus pārsteidz ar regulāru telpu pārkārtojumu daudzfunkcionālo “Manhhatan Penta” vai “Manhhatan Hexa” ietvaros... Bet pārnācis mājās, kopā ar ģimeni relaksējies komfortablajā dīvānā “Newman”, “LaLamapa” omulīgās gaismas ieskauts!

SIA “Ziemeļu akcents” ir mēbeļu un dizaina salons, kas ikdienā strādā pēc nelokāma principa: mūsu interjera priekšmetu sniegtais komforts būs 100% kvalitatīvs izpildē, mūsdienīgs dizainā un ilgtspējīgs lietošanā. “Softrend” izgatavo dizaina mēbeles publiskajām telpām un mājām, karkasus veidojot no masīvkoka un saplākšņa, dodot tiem 20 gadu garantiju, bet mīkstajām daļām - 5 gadu! Katras mēbeles ražošana ir teju roku darbs un tiek uzsākta tikai pēc tam, kad klients ir izvēlējies piemērotāko modeli, izmēru un apdares materiālu.

Vairāk:

www.ziemeluakcents.lv
www.facebook.com/Ziemeluakcents
www.instagram.com/ziemeluakcents/
Salona adrese: Krišjāņa Barona iela 130-K7
+371 27712920