“Stiklo paslaptis” – autentiska lietuviešu stikla amatniecība!


Mūsu zīmola būtība ir radīt interesantus, oriģinālus stikla traukus tiem, kuriem rūp mājas interjera estētika, stils un skaistums. Tādā veidā mēs darām cilvēkus laimīgus un veidojam krāsainu pasauli.

Šajā izstādē jūs varēsiet iegādāties mūsu oriģinālās stikla balvas, unikālas skulptūras, rotaļīgas interjera detaļas un funkcionālus galda piederumus. Katrs priekšmets ir unikāls autordarbs, tāpēc jūs neatradīsit identisku produktu. Stikla meistaru Vjačeslava Ģibovska un Arūna Dauģēla paraksti rotā katru statueti, skulptūru vai vāzi, tāpēc tos ir viegli identificēt.

Izstādes laikā mūsu produktus būs iespējams iegādāties par eksporta cenām. Tiks pieņemti arī pasūtījumi.

Uzņēmums “Stiklo Paslaptis” dibināts 2004. gadā, ievērojot labākās Lietuvas stikla pūšanas tradīcijas. Tā ir spēcīga un moderna dekoratīvā stikla ražotne, kas piedāvā tikai visaugstākās kvalitātes izstrādājumus, vienlaikus izmantojot ļoti dažādas stikla ražošanas iespējas.

Laika posmā no 2012. gada līdz 2019. gadam, “Stiklo paslaptis” tika atzīts par vienu no spēcīgākajiem uzņēmumiem visā valstī. Mēs piedalāmies arī starptautiskās izstādēs “Ambiente” un “Maison & Objet”.

www.stiklopaslaptis.lt
www.facebook.com/GlassMagic1
www.instagram.com/glassmagic1/