“RENOVA Group” piedāvās mēbeļu projektēšanu un izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma


SIA “RENOVA GROUP” ražo funkcionālas, individuāli izstrādātas mēbeles. Stila un dažādu materiālu apvienošana ļauj mūsu klientiem iegūt produktus, kas nodrošinās komfortu un estētisku baudu.

Piedāvājumā ir guļamistabas, bērnistabas, viesistabas mēbeles, durvis un portāli, garderobes, kumodes un konsoles, vinotēkas, kā arī sienas un griestu paneļi. Pasūtot mēbeles no mūsu uzņēmuma, jūs vienmēr iegūsiet kvalitatīvas un pārdomātas individuāli izstrādātas mēbeles, kas atbilst visaugstākajām gaidām attiecībā uz kvalitāti un izturību.

Ja jūs vēlaties pasūtīt mēbeles pēc savas skices vai pēc mūsu izstrādāta projekta, tad izstādē “Furniture & Design Isle 2020” uzmeklējiet “RENOVA Group” stendu, kur varēsiet uzzināt visu par piedāvājumu un veikt pasūtījumu.

Izstādes laikā “RENOVA Group”:
• piedāvās bezmaksas konsultācijas mēbeļu projektēšanas, izgatavošanas un interjera komplektācijas jomā,
• pēdējā izstādes dienā visas mēbeles no ekspozīcijas varēs iegādāties ar 30% atlaidi.

SIA “RENOVA Group” ir Latvijas uzņēmums ar starptautisku darba pieredzi dažādās pasaules malās. Mums ir profesionāla komanda, kas gatava īstenot visdrosmīgākās dizaina un arhitektūras idejas. Projektēšana un mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma ir mūsu uzņēmuma prioritārais virziens. Galvenais uzdevums ir radīt mēbeles ar unikālu stilu, augstu kvalitāti un daudzveidīgiem dizaina risinājumiem

Uzņēmuma pakalpojumi:
- Dizaina projekta izstrāde;
- Privātmāju celtniecība;
- Renovācija un rekonstrukcija;
- Mēbeļu projektēšana un izgatavošana pēc pasūtījuma;
- Interjera komplektācija.

Vairāk par mums:

www.renovagroup.eu
www.facebook.com/renovagroup.eu
www.istagram.com/renovagroup_eu