Trauki, kas ir vienīgi JUMS! O! Ornandum!


“Ornandum” piedāvā dekoldrukā apdrukātus traukus ar jūsu izvēlētu dizainu! Izstādē “Ornandum” apmeklētājiem sniegs ieskatu dekoldrukas tehnologijā, jo tā ir noturīgākais apdrukas veids, turklāt trauki aizvien ir saderīgi lietošanai ar pārtiku, kā arī ir mazgājami trauku mašīnā. Šādā veidā apdrukāt ar logo vai grafiskiem dizainiem var dažādus stikla un porcelāna izstrādājumus – krūzes, šķīvjus, glāzes, ūdens pudeles, termokrūzes, u.c.

Dizains nav iedomājams bez īpašiem traukiem!
Uzņēmumiem tas ir labs risinājums korporatīvām dāvanām, zīmola atpazīstamībai, pateicībai vai labām atmiņām, klientu piesaistei, produkta reklāmai, pārdošanas veicināšanai un peļņas gūšanai.
Mākslinieki, savukārt, var realizēt savas idejas un radīt unikālas trauku kolekcijas.

“Ornandum” rīko arī trauku apdrukas radošās darbnīcas nelieliem kolektīviem pasākumos (arī “team building”).

Īpašie piedāvājumi būs Elitas Patmalnieces, Māra Subača, Cipruses un vēl citu mākslinieku trauku kolekcijām. Izstādes laikā noformētiem pasūtījumiem apdrukai virs 100 gab. tiks piešķirta 15% atlaide!

“Ornandum” dibināts kā SIA „Dekolserviss” 1999. gadā ar mērķi saglabāt Rīgas porcelāna rūpnīcas apdrukas ceha darba tehnoloģijas, zināšanas un prasmes. Gadu gaitā mēs esam pilnveidojuši savas zināšanas un uzkrājuši vislielāko pieredzi darbā ar šo tehnoloģiju Latvijā.

Uzzini vairāk:
www.ornandum.lv
E-pasts: birojs@ornandum.lv
Tel.: 26544221 (Laura), 28641536 (Līga)
www.instagram.com/ornandum_tablewareprint/
www.facebook.com/traukuapdruka