Atrodi izsapņoto “OR mēbeles” ekspozīcijā!


“OR mēbeles” izstādē “Furniture & Design Isle 2020” prezentēs guļamistabas mēbeļu kolekciju, jaunas tendences mēbeļu dizainā, kā arī mūsdienu tehnoloģijas mēbeļu ražošanā. Ekspozīcijā tiks demonstrētas guļamistabas mēbeles – gultas, matrači, kumodes, naktsskapīši, kā arī bērnistabu mēbeles un dīvāni. Būs arī jaunums!

“OR mēbeles” piedāvā mūsdienīgas, ērtas un funkcionālas mīkstās mēbeles, kuras tiek ražotas no videi un cilvēkiem nekaitīgiem apdares materiāliem. Uzņēmums bieži piedāvā klientiem dažādas akcijas, kuru laikā mēbeles iegādājamas par vēl izdevīgākām cenām. Tāpēc izstādes laikā ikvienam būs iespēja pasūtīt “OR mēbeles” produkciju par īpašām izstādes cenām!

Izstādē tiks prezentēts jaunums: funkcionāli naktsskapīši ar iebūvētu bezvadu lādētāju mobilajiem telefoniem!

Mēbeļu salona lielāko sortimenta daļu veido guļamistabas mēbeles un to piederumi – matrači, segas, spilveni un dažādi aksesuāri. Tāpat piedāvājuma klāstā ir transformējamas bērnu mēbeles, bērnu matrači, virsmatrači un kušetes. Mēs ar prieku prezentēsim ortopēdisko matraču sēriju! Demonstrēsim arī mūsu jaunāko mīksto mēbeļu kolekciju aktuālos toņos un oriģinālus interjera priekšmetus.

Mēbeļu ražošanas procesā uzņēmums “OR mēbeles” apvieno modernās tehnoloģijas un vietējo meistaru uzkrāto pieredzi. Lielākā daļa mūsu piedāvājumā esošo mēbeļu gatavotas no dabīgajiem kokmateriāliem – priedes koka, bērza, melnalkšņa, ozolkoka. Apdarei izmantots inovatīvs tekstils (mēbeļu audumi), metāls, plātņu materiāli, videi draudzīgas krāsas un augstas kvalitātes furnitūra no labākajiem Eiropas furnitūras ražotājiem.

Kompānija “OR mēbeles” piedāvā augstākās kvalitātes mēbeles no Latvijas un ārvalstu ražotājiem par izdevīgām cenām. “OR mēbeles” ir viens no tiem Latvijas uzņēmumiem, kas piedāvā Latvijā uz vietas ražotas mīkstās mēbeles plašā klāstā. Mūsu uzņēmums specializējas mūsdienīga dizaina kvalitatīvu guļamistabas, viesistabas un bērnu istabas mēbeļu ražošanā un tirdzniecībā. Kā arī izstrādājam mīksto mēbeļu projektus pēc klientu vēlmēm.

Vairāk:
ormebeles.lv
www.facebook.com/OrMebeles/
www.instagram.com/ormebeles/ 


info@ormebeles.lv
+371 27274754