“Bolderāja Serviss” prezentēs modernas un ērtas mēbeles bērnudārziem, skolām un birojiem!


Uzņēmums SIA “Bolderāja Serviss” savā izstādes stendā prezentēs jaunākās un aktuālākās dizaina tendences mācību un darba vidē. Izstādē būs apskatāmas uzņēmuma jaunās mēbeļu kolekcijas – bērnudārzu garderobes, skolēnu galdi un krēsli “Kompetence”. Apmeklētājiem būs arī iespēja pirmajiem apskatīt jaunāko biroja mēbeļu kolekciju “Linda” un skaņu absorbcijas starpsienas!

Piedāvāsim aplūkot un izmēģināt ergonomiskus risinājumus, kas noderēs gan skolas telpu, gan biroja telpu iekārtošanai. Izstādes laikā būs iespēja konsultēties ar tirgus ekspertiem par mēbeļu risinājumiem un dizaina jautājumiem. Tikai izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegādāties mūsu produkciju ar īpašu atlaidi!

SIA “Bolderāja Serviss” jau kopš 1993. gada nodrošina uzņēmumus un iestādes ar kvalitatīvām korpusa mēbelēm birojiem un izglītības iestādēm. Mēs esam kompānija, kas projektu apkalpošanā ir noteikusi augstus standartus un veido ilgtermiņa attiecības ar saviem klientiem Zviedrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā, Lielbritānijā, Nīderlandē, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

Plašais profesionāli izstrādāto mēbeļu sortiments tiek veidots pievēršot uzmanību detaļām ar nemainīgu teicamu kvalitāti, ko nodrošina vairāk nekā 120 profesionāli darbinieki, ievērojot kvalitātes vadības sistēmas standartu ISO 9001:2015.

Vairāk:
www.mebeles.lv
www.facebook.com/www.mebeles.lv

SIA “Bolderāja Serviss”
+371 621 013 33
mebeles@mebeles.lv