“BOGACHO” – mēbeles un interjera priekšmeti laimīgai dzīvei


Zīmols “Bogacho” pirmo reizi piedalās izstādē Rīgā. Izstādē būs apskatāmas divas priekšistabas mēbeļu autoru kolekcijas, guļamistabas un viesistabas mēbeles, kā arī unikālas dārza skulptūras un priekšmeti mājas noformēšanai.

Mūsu mērķis ir izstādē atrast jaunus partnerus Eiropas Savienībā. Piedāvāt drošu sadarbību ar zīmolu mēbeļu veikaliem, skaistumkopšanas saloniem, juvelierizstrādājumu saloniem, viesnīcām. Mēs esam atvērti partnerībai ar dizaineriem un arhitektiem ar izdevīgiem nosacījumiem.

Krievijas zīmols “BOGACHO” tika izveidots 1994. gadā un kopš tā laika rada ekskluzīvus un akcentējošus interjera priekšmetus. Uzņēmuma sortimentā ir mēbeles priekšistabai, viesistabai, kabinetam, kā arī unikāli aksesuāri, kas atšķiras ar individuālu stilu un izteiksmīgām formām. Tas tiek panākts, harmoniski apvienojot dažādus materiālus un tekstūras: koks, metāls, marmors, audums, āda un dabīgais akmens.

Iepriekš iepazīties ar mūsu sortimentu var mūsu fabrikas vietnē: www.bogacho.ru un pārstāvja Eiropas Savienībā vietnē: www.bogacho.ee!

Mēs priecāsimies Jūs redzēt mūsu oficiālajā lapā vietnē: www.facebook.com/Bogacho/ un šeit: www.facebook.com/bogachoeesti/.