“SENSUOUS Nature” – betona dizaina priekšmeti mājām, dārzam un videi


“Sensuous Nature” piedāvājumā būs dažādi betona dizaina priekšmeti – svečturi, puķupodi, dārza sveces un puķupodu statīvi. Tā kā uzņēmums pēc pasūtījuma izgatavo arī individuāla dizaina betona produktus, tad izstādē būs iespēja vienoties par īpaši labiem pasūtījumu nosacījumiem!

Betons savā būtībā ir ļoti juteklisks. Zīdaini gluds, patīkams pieskārienam. Varbūt pat pārsteidzošs maigums materiālam, ko pierasts uzskatīt par kaut ko raupju un bezpersonisku. “Sensuous Nature” no betona veidojam dizaina objektus, kas palīdz laikam ritēt lēnāk. Sākot ar svečturiem un beidzot ar lielizmēra puķupodiem. Tie ir ilgtspējīgi, ar rokām radīti priekšmeti, kas skaisti noveco, ir atjaunojami un dzīvo mūžīgi!

Uzņēmums “Sensuous Nature” rada betona dizaina priekšmetus mājai un publiskajai videi. Mūsu radītie objekti ir patīkami pieskārienam un sēj jutekliskas noskaņas telpā ap sevi. Papildus savām interjera kolekcijām mēs pēc individuāla pasūtījuma veidojam arī dizaina risinājumus interjera dizaineriem, arhitektiem, daiļdārzniekiem un ainavu arhitektiem, kā arī uzņēmējiem, kas vēlas sevi prezentēt neierastā veidā. Ideja par šo uzņēmumu pieder divām dāmām, kas nolēma – ir pienācis laiks piešķirt maigāku perspektīvu nozarei, kurā ilgstoši ir dominējuši vīrieši. Mēs ticam lēnai un mājīgai dzīvošanai, ilgtspējīgām izvēlēm, siltām attiecībām un īstām lietām.

Vairāk:
us@sensuous-nature.com
www.sensuous-nature.com
www.facebook.com/sensuousnature/
www.instagram.com/sensuous_nature/