Ķer idejas interjera atsvaidzināšanai izstādē “Furniture & Design Isle 2020”!


Iespaidīga gultu un dīvānu parāde, jaunākās mēbeļu kolekcijas, oriģināli dizaina priekšmeti, apgaismojums dažādām telpām un vietām, ergonomiskas biroja mēbeles un gaumīgs interjera tekstils... – tā ir tikai daļa no izstādes “Furniture & Design Isle 2020” piedāvājuma. Nāc un izvēlies sev tīkamo Ķīpsalā no 23. līdz 25. oktobrim!

Dizains katrai mājai!
Hallē “Design Isle” skaistas un noderīgas lietas katrai gaumei atradīs ikviens, jo šeit dizaina aktualitātes prezentēs gan Latvijas dizaineru savienība (LDS), gan jaunie uzņēmēji Magnetic Latvia ekspozīcijā, gan arī dažādi vietējie un ārvalstu uzņēmumi individuālos stendos un Baltijas dizaina gadatirgū.

Vienuviet būs apskatāmi oriģināli dizaina priekšmeti un modernas interjera kolekcijas no Baltijas un citām Eiropas valstīm, izsmalcināti gaismas ķermeņi, mūsdienīgi dekori un daudz kas cits mājokļa, biroja vai citu telpu atsvaidzināšanai. “Deco Artis”, “Ziemeļu akcents”, “Amatciems FF”, “UNIQUE”, “Šmita lampas”, “Narovski”, “Pilsakmens” un “Magma” – tie ir tikai daži no uzņēmumiem, kuri izstādē piedāvās savus dizaina jaunumus.

Baltijas dizaina gadatirgū dažādus darinājumus sev, bērniem un mājoklim varēs iegādāties no labi zināmiem dizaineriem un jaunajiem māksliniekiem. Savukārt Magnetic Latvia Biznesa inkubatoru ekspozīcijā varēs iepazīt jaunus un konkurētspējīgus Latvijas uzņēmumus – “Burtiņš”, “LiL HOUSE”, “Forgaminnt”, “SENSUOUS nature”, “Qinn Designs” un “Quiet”. Katrs no tiem izceļas ar savu ideju un radošo pieeju tam, ko rada.

Arī šogad LDS sniegs iespēju klātienē aplūkot labākos dizaina konkursa darbus, kas iedvesmos un pārsteigs daudzus! Turklāt divu dienu garumā, 23. un 24. oktobrī, apmeklētāji varēs smelties iedvesmu un jaunas zināšanas dizaina konferencē “DESIGN4future”, kura izstādē tiks raidīta video tiešraidē. Interesenti diskusijās un semināros varēs uzzināt par aktualitātēm dizaina jomā – par izglītības jaunumiem un iespējām, par inovācijām un biznesa attīstību, kā arī par digitālajiem instrumentiem un eksporta iespējām.


Konsultācijas ar interjera dizaineriem
Vēlies pārkārtot viesistabu, bet nezini, kā veiksmīgāk izmantot telpu? Virtuves iekārtojums nav praktisks un kliedz pēc pārmaiņām, bet nezini, ar ko sākt? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildes sniegs vairāki pieredzes bagāti, LDS sertificēti interjera dizaineri, pie kuriem uz klātienes konsultācijām izstādē varēs pieteikties ikviens interesents. Sekojiet līdz jaunumiem izstādes mājaslapā un nenokavējiet iespēju rezervēt konsultācijas laiku!

Izvēlies no jaunākajām mēbelēm!

Hallē “Baltic Furniture” vienkopus pulcēsies vadošie mēbeļu ražotāji no Eiropas –  “Bolderāja serviss”, “Fascino”, “Renova Group”, “Lonas”, “Delux Dreams”, “Troja”, “Inno”, “Tilibs & Lācis” un vēl daudzi citi. Turklāt pirmo reizi piedalīsies viens no pasaules lielākajiem virtuves tehnikas / iekārtu un mēbeļu ražotājiem – “Urban M”, kas apmeklētājus pārsteigs ar neparastu ekspozīciju un aizraujošu šovu!

“Furniture & Design Isle 2020” dalībnieki piedāvās dažādus risinājumus un individuāli strādās ar apmeklētājiem, lai katrs atrastu vajadzīgo un varētu veiksmīgi iekārtot savu virtuvi, guļamistabu, viesistabu, bērnistabu, vannasistabu, biroju vai arī terasi. Mēbeļu ražotāju piedāvājumā būs gultas, matrači, dīvāni, galdi, krēsli, iebūvējamie skapji, lampas un citi gaismekļi, aizkari, paklāji, mēbeļu audumi un vēl. Izstādē varēs ne tikai iegādāties jau gatavu produkciju, bet arī veikt individuālus pasūtījumus.

Izstādi “Furniture & Design Isle” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.mebelesundizains.lv. Sekojiet līdzi jaunumiem arī Facebook.com/FurnitureDesignIsle/ un Instagram.com/furniture_designisle/!

Darbalaiks:
23. un 24. oktobrī 10.00–18.00
25. oktobrī 10.00–17.00

Biļešu cena: 5,00 €

Lai dalība “Furniture & Design Isle 2020” un tās apmeklējums būtu maksimāli drošs, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 ir ieviesusi virkni drošības pasākumu – skatīt šeit!

Uzmanību!
Pasākuma laikā notiek filmēšana un fotografēšana!
Mērķis: izstādes publicitātes nodrošināšana
Pārzinis: SIA “BT 1”, reģ. Nr. 40003241394, juridiskā adrese: Ķīpsalas iela 8, Rīga